Автоматизація обліку для ЮО, ФО-П у м.Києві: БО, ПО, ОО та КО БО -бухгалтерський облік. ПО -податковий облік. ОО -оперативний облік. КО -кадровий облік.   В FIREFOX кирилиця працює не коректно (відображення в Iframe). Тимчасово користуйтесь іншим браузером    

    Пошуковики індексують сайти з урахуванням інформації на момент індексації (включаючи інформацію з RSS інших сайтів).
    Якщо Ви не знайшли обіцяної пошуковиком інформації в даний момент на сторінці, її можна подивитись в архівах RSS з інших сайтів, натиснувши на картинку  RSS-стрічки відповідної добірки на нашому сайті.











21.05.2012 • Чи зможе вітчизняна пошукова система конкурувати з Гуглом? (Новини Кіровоградщини)
  Шукайте інформацію за допомогою українського пошуковика    Українська шукалка

    Інформація, що нас зацікавила, розміщається у тематичних розділах, сторінках, на форумі нашого сайту та має практично постійні адреси.

Наприклад, все що стосується заробітної плати розміщається за адресами:
  Розділ 06. Облік заробітної плати
  Законодавство до Розділу "Облік заробітної плати"
  Інші Н-ПА та Роз'яснення до Розділу "Облік зарплати"

  Поточні матеріали » заробітна плата   (Коментарі, Проекти, інше)

Вітаємо Вас, Гість  Наша RSS-стрічка
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · ]  
  Шановний відвідувач!   Ваше повідомлення не залишиться непоміченим.   До вашої уваги: "мережевий етикет" та
  Ми раді поспілкуватись з Вами знову.  
   Правила  
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Лада, Лада_ukr  
Погомоніти (форум) » Інші питання » Різне » Купить авто
Купить авто
klimlimonov Дата: П′ятниця, 30.10.2020, 08:34 | Повідомлення # 1
Група: Користувач
Повідомлень: 16
Статус: десь вийшов
Ищу хороший авторынок чтобы купить авто б/у
 
matildamiller Дата: П′ятниця, 30.10.2020, 08:36 | Повідомлення # 2
Група: Користувач
Повідомлень: 15
Статус: десь вийшов
Як то я потрапила до Львівської області, думав проїздом, але склалася така ситуація, що мені довелося залишитися там на багато більше. Так як мені весь час потрібно було бувати в декількох місцях в день, а машини не було, я шукала де б мені купити машину і в цьому мені допоміг автобазар Декспенс. Я легко знайшла i змогла купити автомобіль Львівська область те що мені було потрібно і залишилася дуже задоволена!
Відредаговано matildamiller - Середа, 04.11.2020, 19:18
 
lomiri2020 Дата: Неділя, 06.03.2022, 18:34 | Повідомлення # 3
Група: Користувач
Повідомлень: 13
Статус: десь вийшов
А на який сайтах краще шукати вживане авто в Україні?
 
angelinamiron33 Дата: Неділя, 06.03.2022, 20:58 | Повідомлення # 4
Група: Користувач
Повідомлень: 11
Статус: десь вийшов
Цитата lomiri2020 ()
А на який сайтах краще шукати вживане авто в Україні?

Мні подобається ця онлайн дошка оголошень про купівлю і продаж автомобілів https://mymycars.com/used-cars/legkovi Тут є нові і вживані авто, пропозиції від власників. Користуватися сервісом дуже просто, жодних питань. Просто клікайте на посилання, там все зрозуміло.
 
isiv23789 Дата: Вівторок, 15.03.2022, 19:59 | Повідомлення # 5
Група: Користувач
Повідомлень: 14
Статус: десь вийшов
в салоне
 
dashakhomenko1992 Дата: Четвер, 12.05.2022, 15:59 | Повідомлення # 6
Група: Користувач
Повідомлень: 5
Статус: десь вийшов
Если вы умеет водить машину , но не знаете , где купить, тогда вам лучше поспрашивать у знакомых, где они покупали свои машины. Так вы точно не ошибетесь. Но если у вас только в планах обучение и покупка, тогда вам необходимо обратиться в Турбо Драйв , это лучшая автошкола в Одессе . Там вас быстро обучат , и вы без проблем сдадите на права.
 
armbahasyan Дата: Вівторок, 14.06.2022, 09:00 | Повідомлення # 7
Група: Користувач
Повідомлень: 4
Статус: десь вийшов
норм
 
linajzberg Дата: Субота, 24.12.2022, 18:10 | Повідомлення # 8
Група: Користувач
Повідомлень: 2
Статус: десь вийшов
Так, придбати можна по гарним цінам, але реально дуже ризиково
 
lipiali90 Дата: Субота, 24.12.2022, 20:55 | Повідомлення # 9
Група: Користувач
Повідомлень: 5
Статус: десь вийшов
Ну от особисто я точно знаю, що мені важливо аби була можливість придбати дешевше, тому і обираю пригон авто в Україну https://varta.ua/prigon-avto відразу з розмитненням і оформленням всіх документів. Хто б що не казав, та саме такий варіант просто ідеальний буде для тих, хто цінує свій час і немає в них нагоди їхати десь далеко, адже тут все вам привезуть куди потрібно, та і оприділитися точно допоможуть.
 
alex_cash Дата: Середа, 18.01.2023, 20:13 | Повідомлення # 10
Група: Користувач
Повідомлень: 24
Статус: десь вийшов
Если вы планируете покупать б/у автомобиль, то вам может понадобиться перетяжка салона. За этой услугой рекомендую обратиться к этим ребятам https://amigo-tuning.com/ Они выполняют работу различными видами материалов — от качественных заменителей до элитных видов тиснений натуральной кожи.
 
msmisha2017 Дата: Понеділок, 27.03.2023, 14:27 | Повідомлення # 11
Група: Користувач
Повідомлень: 11
Статус: десь вийшов
Если вы планируете покупать авто, то статья на https://sho.org.ua/ о том какие автомобили теряют в цене меньше других на вторичном рынке вам точно пригодится. Информация реально полезная. И тут есть что анализировать. Я и сам, благодаря этой статье, смог отличный выбор авто сделать.
 
SANYA Дата: П′ятниця, 31.03.2023, 13:46 | Повідомлення # 12
Група: Користувач
Повідомлень: 7
Статус: десь вийшов
Приходит время когда авто рано или поздно авто выходит из строя. Так что к любым поворотам надо быть готовым. Я тут https://dani-info.com/ru/sovety/ полезные советы по ремонту стартеров и генераторов нашёл. Такого рода информация никогда лишней не будет. И ей всегда на практике можно воспользоваться.
 
likap7946 Дата: Субота, 08.04.2023, 19:08 | Повідомлення # 13
Група: Користувач
Повідомлень: 23
Статус: десь вийшов
Я смотрю, что тема покупки авто за границей стала очень популярна, особенно сейчас. Мне друг посоветовал компанию "SeaWay" , они оказывают услуги брокера по растаможке авто одесса цена вполне доступная. Мне понравилось, что в принципе я ничего не делала, они сами искали авто, проверяли, оформляли документы. Я лишь все оплатила и сейчас катаюсь на крутой тачке. Я довольна.
 
chermik23 Дата: Вівторок, 11.04.2023, 08:00 | Повідомлення # 14
Група: Користувач
Повідомлень: 32
Статус: десь вийшов
Б/у авто в хорошем состоянии можно купить в компании Автопарк. На их сайте представлен огромный каталог авто, которые можно купить по доступным ценам https://autopark.ua/
 
mila-malinina-85 Дата: П′ятниця, 09.02.2024, 12:46 | Повідомлення # 15
Група: Користувач
Повідомлень: 11
Статус: десь вийшов
Багато хто з нас не має власного авто і якщо треба таке, то бере його в оренду
 
igomak07 Дата: П′ятниця, 09.02.2024, 13:07 | Повідомлення # 16
Група: Користувач
Повідомлень: 13
Статус: десь вийшов
Цитата mila-malinina-85 ()
Багато хто з нас не має власного авто і якщо треба таке, то бере його в оренду

В мене така ситуація наразі. Авто не маю, бо продав його і чекаю, коли моє авто припливе зі США. А поки дуже сильно виручає автопрокат в Києві . Ціни оптимальні і авто багато хороших на вибір. Тому добре, що в кожного з нас є така чудова можливість, адже у життя всяке може трапитись
 
rittiukia Дата: П′ятниця, 29.03.2024, 02:02 | Повідомлення # 17
Група: Користувач
Повідомлень: 21
Статус: десь вийшов
 
Цитата
Хорошая автошкола в Одессе.. Там вас быстро обучат , и вы без проблем сдадите на права.

Я вчилася в автошколі в Одесі, де дуже класно проводять уроки водіння для початківців . Там було надзвичайно цікаво і пізнавально. Інструктори вміло поєднували теорію з практикою, завжди готові допомогти та пояснити навіть найскладніші моменти. Я відчула, наскільки важливо мати якісне та професійне навчання водінню. Тепер, завдяки цій автошколі, я впевнено керую автомобілем і знаю, що мої навички безпеки на дорозі розвинуті на високому рівні.
 
alekspan1732 Дата: Четвер, 04.04.2024, 21:36 | Повідомлення # 18
Група: Користувач
Повідомлень: 6
Статус: десь вийшов
дякую
 
margaretlmaher Дата: Середа, 24.04.2024, 12:37 | Повідомлення # 19
Група: Користувач
Повідомлень: 6
Статус: десь вийшов
Привіт! Пошук автомобіля не проста справа, тому подібно підійти з усією відповідальністю. Зазвичай великий вибір на авторіа. Проте завжди потрібно детально оглядати авто, краще на СТО, щоб бути впевненим. Також ви дали багато рекомендацій для автомобілістів, хочу теж поділитися власним досвідом, зокрема можете почитати про круті машини https://auto-svit.in.ua/kruti-mashyny/ на цьому сайті. Щоб знати всі актуальні новини.
 
David777 Дата: Середа, 24.04.2024, 20:45 | Повідомлення # 20
Група: Користувач
Повідомлень: 5
Статус: десь вийшов
Загугли
 
Погомоніти (форум) » Інші питання » Різне » Купить авто
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

  Розділи нашого форуму призначені:
   1. ПП «3 СОС. Бухгалтерія» - для користувачів ПП, які обрали застосунки,
      що працюють на основі та під управлінням Програмного Комплексу "InTal-Vision"   • Правила розділу
   2. Питання обліку в Україні - для бухгалтерської спільноти   • Правила розділу   та підрозділу "Автоматизований облік"
   3. Інші питання - для широкого загалу   • Правила розділу

                    Всі розділи форуму                 на сторінку відповідей на деякі питання

  Ctrl+F -пошук на сторінці         © ТОВ «ІнТал»   •   //intal.ucoz.ua   •   2009-2024   •   ind   •   Проверка тИЦ и PR   •     •   uCoz ТОП   •   ТОП  

  ТОВ "ІнТал" не несе відповідальності за інформацію, що розміщається іншими виданнями у своїх інформерах, RSS, тощо.
  На нашому сайті вони приводяться для інформування читача та для врахування ним альтернативних думок та інших точок зору.
 shukalka.com.ua  

Яндекс.Метрика
  • Поисковые системы. Ресурсы   • Поиск на карте   • Установка maps   • Ключи от Интернета  
  • search.ukr.net   • meta.ua   • search.i.ua   • links   • сайт
  • www.yandex.ua   • images.yandex.ua   • www.yandex.ru   • maps.yandex.ru   API   PHP-скрипт
  • www.google.com.ua   • www.google.com.ru   • www.nigma.ru   • go.mail.ru   • win.mail.ru
  • www.bigmir.net   • search.rambler.ru   • search.sweetim.com   • search.conduit.com
  • qip.ru   • search.qip.ru   • isearch.avg.com   • search.icq.com   • duckduckgo.com   • search-results.com