Автоматизація обліку для ЮО, ФО-П у м.Києві: БО, ПО, ОО та КО БО -бухгалтерський облік. ПО -податковий облік. ОО -оперативний облік. КО -кадровий облік.   В FIREFOX кирилиця працює не коректно (відображення в Iframe). Тимчасово користуйтесь іншим браузером    

    Пошуковики індексують сайти з урахуванням інформації на момент індексації (включаючи інформацію з RSS інших сайтів).
    Якщо Ви не знайшли обіцяної пошуковиком інформації в даний момент на сторінці, її можна подивитись в архівах RSS з інших сайтів, натиснувши на картинку  RSS-стрічки відповідної добірки на нашому сайті.











21.05.2012 • Чи зможе вітчизняна пошукова система конкурувати з Гуглом? (Новини Кіровоградщини)
  Шукайте інформацію за допомогою українського пошуковика    Українська шукалка

    Інформація, що нас зацікавила, розміщається у тематичних розділах, сторінках, на форумі нашого сайту та має практично постійні адреси.

Наприклад, все що стосується заробітної плати розміщається за адресами:
  Розділ 06. Облік заробітної плати
  Законодавство до Розділу "Облік заробітної плати"
  Інші Н-ПА та Роз'яснення до Розділу "Облік зарплати"

  Поточні матеріали » заробітна плата   (Коментарі, Проекти, інше)

Вітаємо Вас, Гість  Наша RSS-стрічка
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · ]  
  Шановний відвідувач!   Ваше повідомлення не залишиться непоміченим.   До вашої уваги: "мережевий етикет" та
  Ми раді поспілкуватись з Вами знову.  
   Правила  
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Лада, Лада_ukr  
Погомоніти (форум) » Інші питання » Різне » я ищу компанию которая продает автозапчасти
я ищу компанию которая продает автозапчасти
dmitrijkuvsinov81 Дата: Субота, 20.01.2024, 14:35 | Повідомлення # 1
Група: Користувач
Повідомлень: 36
Статус: десь вийшов
Приветствую всех! Моя машина нуждается в некоторых автозапчастях, и я ищу компанию, которая может предоставить их по приемлемой цене и с хорошим сервисом. Если у вас есть рекомендации или советы, буду признателен за вашу помощь.
 
HzBoy Дата: Субота, 27.01.2024, 20:24 | Повідомлення # 2
Група: Користувач
Повідомлень: 67
Статус: десь вийшов
Друзья, не могу не поделиться своим опытом! Раньше покупал дешевые лампы для авто, но как только перешел на качественные, особенно такие как лампы H3 https://ddaudio.com.ua/h3-lampy-golovnogo-sveta.html разницу почувствовал сразу. Свет ярче, дорога стала более видимой. После некоторых исследований я решил заказать автолампы в Киеве через интернет-магазин DDAUDIO. Там выбор шикарный, цены приятные, и сервис на высоте. Теперь машина не только безопаснее, но и стильнее благодаря качественному свету!
Відредаговано HzBoy - Субота, 27.01.2024, 20:24
 
dmykolenko99 Дата: Середа, 31.01.2024, 15:24 | Повідомлення # 3
Група: Користувач
Повідомлень: 37
Статус: десь вийшов
Dvizok - это надежная компания, которая занимается доставкой автозапчастей по всей Украине. Заказывал у них несколько раз, и всегда оставался довольным. Европейские автозапчасти, которые они предоставляют, всегда оправдывают ожидания. Международная доставка автозапчастей работает отлично, и заказы приходят вовремя. Если вам нужны качественные запчасти для автомобиля из Европы, dvizok.com.ua - отличный выбор!
 
millerynolds Дата: П′ятниця, 02.02.2024, 12:36 | Повідомлення # 4
Група: Користувач
Повідомлень: 10
Статус: десь вийшов
Дякую!
 
isiv23789 Дата: Субота, 09.03.2024, 17:03 | Повідомлення # 5
Група: Користувач
Повідомлень: 14
Статус: десь вийшов
Знайшов, що можна замовити оригінальне скло на т4 онлайн в інтернет-автомагазині BUS-shop. Спершу вразило широкий вибір товару та детальна інформація на сайті, що дозволило мені правильно обрати потрібну модель скла. Скло отримав швидко – без подряпин чи дефектів. Важливо відзначити також професіоналізм консультантів, які оперативно відповідали на мої питання.
 
Administrator Дата: Вівторок, 16.04.2024, 09:43 | Повідомлення # 6
Група: Користувач
Повідомлень: 1
Статус: десь вийшов
Если ищете оригинальные  запчасти из Европы - то только Buyallegro
Хочу поделиться с вами опытом заказа товаров с польской интернет-платформы Allegro.pl и получения их на пункте выдачи пачкомат. Этот способ доставки становится все более популярным, и я решил рассказать, как он работает.
  • Регистрация на Allegro.pl: Если у вас еще нет аккаунта на Allegro.pl, первым шагом будет его создание. Процесс регистрации довольно простой и занимает всего несколько минут.
  • Поиск товара: После регистрации вы можете начать поиск нужного вам товара. Пользуйтесь фильтрами и параметрами поиска для нахождения наиболее подходящих предложений.
  • Выбор способа доставки: Обратите внимание на варианты доставки, предлагаемые продавцами. Многие из них предоставляют возможность доставки на пункты выдачи пачкомат.
  • Оформление заказа: Когда вы найдете нужный товар и выберете пункт выдачи пачкомат, оформите заказ, указав свои данные и адрес получения.
  • Ожидание доставки: Следите за статусом вашего заказа через личный кабинет на Allegro.pl. Как только товар будет доставлен на пункт выдачи, вы получите уведомление.
  • Получение товара: После получения уведомления о готовности заказа на пункте выдачи, просто приходите в удобное для вас время, вводите код на терминале пачкомата и забирайте свой товар.
    Надеюсь, эта информация будет полезна для тех, кто планирует сделать покупки на Allegro.pl и воспользоваться услугой доставки на пункт выдачи пачкомат. Если у вас есть вопросы или опыт в этом вопросе, делитесь им в комментариях!

    Это простой и информативный пост, который может помочь другим участникам форума лучше понять процесс заказа товаров с Allegro.pl на пункт выдачи пачкомат.
  •  
    Погомоніти (форум) » Інші питання » Різне » я ищу компанию которая продает автозапчасти
    • Сторінка 1 з 1
    • 1
    Пошук:

      Розділи нашого форуму призначені:
       1. ПП «3 СОС. Бухгалтерія» - для користувачів ПП, які обрали застосунки,
          що працюють на основі та під управлінням Програмного Комплексу "InTal-Vision"   • Правила розділу
       2. Питання обліку в Україні - для бухгалтерської спільноти   • Правила розділу   та підрозділу "Автоматизований облік"
       3. Інші питання - для широкого загалу   • Правила розділу

                        Всі розділи форуму                 на сторінку відповідей на деякі питання

      Ctrl+F -пошук на сторінці         © ТОВ «ІнТал»   •   //intal.ucoz.ua   •   2009-2024   •   ind   •   Проверка тИЦ и PR   •     •   uCoz ТОП   •   ТОП  

      ТОВ "ІнТал" не несе відповідальності за інформацію, що розміщається іншими виданнями у своїх інформерах, RSS, тощо.
      На нашому сайті вони приводяться для інформування читача та для врахування ним альтернативних думок та інших точок зору.
     shukalka.com.ua  

    Яндекс.Метрика
      • Поисковые системы. Ресурсы   • Поиск на карте   • Установка maps   • Ключи от Интернета  
      • search.ukr.net   • meta.ua   • search.i.ua   • links   • сайт
      • www.yandex.ua   • images.yandex.ua   • www.yandex.ru   • maps.yandex.ru   API   PHP-скрипт
      • www.google.com.ua   • www.google.com.ru   • www.nigma.ru   • go.mail.ru   • win.mail.ru
      • www.bigmir.net   • search.rambler.ru   • search.sweetim.com   • search.conduit.com
      • qip.ru   • search.qip.ru   • isearch.avg.com   • search.icq.com   • duckduckgo.com   • search-results.com