Автоматизація обліку
для ЮО, ФО-П у м.Києві:
БО, ПО, ОО
та КО
В FIREFOX кирилиця працює не коректно (відображення в Iframe). Тимчасово користуйтесь іншим браузером
Пошуковики індексують сайти з урахуванням інформації на момент індексації
(включаючи інформацію з RSS інших сайтів).
Якщо Ви не знайшли обіцяної пошуковиком інформації в даний момент на сторінці,
її можна подивитись в архівах RSS з інших сайтів, натиснувши на картинку
відповідної добірки на нашому сайті.
Налог на жилую площадь могут заменить налогом на общую площадь, который урежет интересы богатых людей. Об этом сказал вице-президент Ассоциации профессиональных управляющих недвижимостью Анатолий Топал, пишет Обозреватель.
Это случится, если народные депутаты примут законопроект, предлагаемый Минфином, и слова «жилая площадь» в Налоговом кодексе заменят на «общая площадь». «Это уже урежет интересы богатых людей и будет равносильно налогу на роскошь, ведь платить придется за установленный Минфином лимит — 500 или 600 кв. м (в зависимости от стоимости объекта)», — отметил эксперт.
Топал считает, что налогом на жилую площадь хотели ввести налог для богатых, а ввели налог для бедных. «Если тот же пентхауз состоятельного человека имеет жилую площадь 119 кв. м, то ему не надо платить налог, — сказал эксперт. - Или же имеется дом в Конча-Заспе, оформленный как садовый домик, площадью 300 кв. м, то платить налог тоже не надо. Аналогичная ситуация, когда дом занимает 249 кв. м, а конюшня — 400 кв. м (нежилое помещение). А если у меня хрущевка, для покупки которой откладывались деньги на протяжении 20-30 лет, и домик в деревне, то мне придется платить налог с дома или с квартиры. То есть созданы неравные условия».
Дата: Понеділок, 25.03.2013, 17:15 | Повідомлення # 43
Група: Адміністратор
Повідомлень: 351
Статус: десь вийшов
Цитата
ДОРУЧЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ Щодо роздержавлення друкованих засобів масової інформації З метою виконання зобов'язань України перед Парламентською Асамблеєю Ради Європи щодо роздержавлення друкованих засобів масової інформації, заснованих органами державної влади, органами місцевого самоврядування, а також дальшого впровадження європейських стандартів у цій сфері:
М.АЗАРОВУ
Забезпечити прискорення доопрацювання за участю Національної спілки журналістів України, фахових об'єднань, трудових колективів редакцій проекту Закону України про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації та подати його Президентові України для внесення на розгляд Верховної Ради України як невідкладного.
Термін - 5 квітня 2013 року Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ
01.04.2013 • Президент оприлюднив декларацію про доходи і витрати за 2012 рік
Цитата
Президент України Віктор Янукович оприлюднив декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».
Згідно з декларацією, у 2012 році Президентом України отримано 774 тис. 877 грн доходу.
Як проценти за банківським вкладом від фінансових установ отримано 4 млн 62 тис. 437 грн.
Також у 2012 році Президентові України від ТОВ «Друкарня «Новий світ» виплачено авторську винагороду в сумі 15 млн 551 тис. грн відповідно до умов видавничого договору, укладеного у 2011 році. З отриманої Главою держави суми винагороди до бюджету було сплачено 2 млн 643 тис. 674 грн податку на доходи фізичних осіб.
Із нерухомого майна Президентові України належать земельна ділянка площею 1,7688 га в Київській області з розташованим на ній житловим будинком площею 619,6 кв. м, квартира в місті Києві площею 239,4 кв. м і два машиномісця загальною площею 39,9 кв. м.
Витрати на утримання належного Главі держави майна у 2012 році склали 189 тис. 330 грн.
У 2012 році Президентом України перераховано 7 млн 432 тис. 400 грн благодійної допомоги дітям, які потребували невідкладної медичної допомоги.
ДОВІДКА
У 2012 році на благодійні цілі В.Януковичем всього було перераховано 7 млн 432 тис. 400 грн. Так, грошова допомога в сумі 160 тис. грн була перерахована Пузійчуку Віктору (с. Базар, Народицький р-н Житомирської обл.), 2010 року народження, на лікування вродженої вади серця. Хлопчик потребував термінової операції. Грошова допомога у сумі 800 тис. грн перерахована Тарандюк Ані (Овруцький р-н Житомирської обл.), 2011 року народження, яка мала вроджену ваду - відсутність шару шкіри, і потребувала невідкладної операції і лікування за кордоном. Грошова допомога в сумі 4 млн 682 тис. 400 грн перерахована Смиковському Олексію (Овруцький р-н Житомирської обл.), 2009 року народження, який має вроджену ваду головного мозку і потребує лікування за кордоном. Грошова допомога в сумі 1 млн 790 тис. грн перерахована Лазаренко Вероніці (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.), 2010 року народження, яка хвора на рак кісткового мозку.
Президент України за рахунок власних коштів оплатив свою частину вартості перельоту до м. Салоніки (Грецька Республіка) у сумі 66 тис. 542 грн під час відвідування Святої гори Афон.
За кошти Глави держави у 2012 році також придбано автомобіль Тоуоtа Sienna 2011 року випуску вартістю 370 тис. грн. Власником цієї машини є його дружина.
Отже, сума фінансових зобов'язань Президента України у 2012 році, крім витрат на утримання майна, склала 7 млн 868 тис. 942 грн.
На кінець 2012 року залишок коштів на банківських рахунках Глави держави становить 23 млн 881 тис. 320 грн.
Президент України володіє цінними паперами на загальну суму 6 тис. 772 грн.
Дружина Президента України у 2012 році отримала 19 тис. 219 грн пенсії і 5 тис. 281 грн процентів за банківським вкладом.
У власності дружини Глави держави знаходяться будинок площею 303,8 кв. м і земельні ділянки загальною площею 0,93 га, розташовані в Донецькій області. Також дружині належать автомобілі Honda Odissey 2009 року випуску та Тоуоtа Sienna 2011 року випуску.
Витрати на утримання належного їй майна у 2012 році становлять 29 тис. 73 грн.
На кінець 2012 року сума заощаджень дружини на банківських рахунках становила 184 тис. 476 грн.
Додатково:
Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Президента України Віктора Януковича за 2012 рік
Президент України Віктор Янукович підписав Указ про помилування шести засуджених, у тому числі колишнього Міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та колишнього Міністра охорони навколишнього природного середовища України Георгія Філіпчука.
Відповідні пропозиції Главі держави внесла Комісія при Президентові України у питаннях помилування.
Як відомо, за ініціативою Президента в Україні відбувається реформування кримінального та кримінально-процесуального законодавства, спрямоване на гуманізацію правових норм та зменшення кількості осіб, що утримуються під вартою.
Нагадаємо, що з проханням про помилування Юрія Луценка до Президента України звернулася Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.
Також щодо помилування колишнього Міністра внутрішніх справ до Глави держави звернулася Наглядова місія Європейського парламенту у складі Пета Кокса та Александра Кваснєвського.
Це звернення Наглядової місії Європейського парламенту до Президента підтримала дружина Юрія Луценка - Ірина Луценко. «Щиро вдячна президенту Коксу та президенту Кваснєвському, та підтримую їх у гуманітарній місії відносно мого чоловіка», - зазначила вона.
До Президента України також надійшло звернення Георгія Філіпчука з проханням про його помилування.
Цитата
Виталий Портников Террористы освободили часть заложников, но продолжают удерживать женщин для дальнейшей торговли
Дата: Неділя, 07.04.2013, 15:33 | Повідомлення # 46
Група: Гості
Смуглий --- Час додавання: Четвер, 18.04.2013, 13:25 Правительство передумало взимать с физлиц налог на недвижимость в 2013 году http://delo.ua/busines....-202612 - отакі то справи малята!
• Державна реєстраційна служба України інформує про процедуру реєстрації нерухомості. Ролик з youtube (Опубліковано 27.12.2012). Реєстраційне провадження: поняття, ознаки, принципи, початок і закінчення, строки реєстраційного провадження. Стадії державної реєстрації, їх загальна характеристика.
Нотариусам предоставили свободный доступ к реестрам недвижимости.
Оформление сделок по покупке и продаже квартир в Украине станет проще. Уже с 14 октября нотариусам предоставят возможность свободно заходить в базы данных недвижимости — реестр прав собственности на недвижимое имущество, единый реестр запретов отчуждения объектов имущества, госреестр ипотек и госреестр обременений недвижимого имущества. По словам нотариусов, оформление дарственных, продажа или покупка недвижимости теперь ускорится.
«Сейчас, чтобы проверить данные об объекте, к примеру узнать, находится ли квартира в списке отчуждений или в других реестрах, нам приходилось отправлять запрос в органы госрегистрации, — отметила нотариус Татьяна Николаева. — По закону, ответ должны дать в течение трех дней. Но так как запросов было много, ответы мы получали через 5, а то и 10 дней. А теперь все нужные данные о доме можно получить за пару минут».
265.3.3. База оподаткування об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб, обчислюється такими особами самостійно виходячи з житлової площі кожного окремого об'єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об'єкт.
265.3.4. У разі наявності у платника податку – фізичної особи більше одного об'єкта оподаткування, в тому числі різних видів (квартир, житлових будинків або квартир і житлових будинків), база оподаткування обчислюється, виходячи з сумарної житлової площі таких об'єктів з урахуванням норм підпункту 265.4.1 пункту 265.4 цієї статті.
265.4.1... в) для різних видів об’єктів житлової нерухомості (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків) - на 370 кв. метрів.
265.5. Ставка податку 265.5.1... 265.5.2. Ставки податку для фізичних осіб встановлюються у таких розмірах: ... 4) 2,7 відсотка - для різних видів об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку, сумарна житлова площа яких перевищує 740 кв.метрів. 265.5.3. Ставки податку для юридичних осіб встановлюються в таких розмірах розмірах: 1) 1 відсоток - для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких не перевищує 500 кв. метрів; 2) 2,7 відсотка - для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків, житлова площа яких перевищує 500 кв. метрів.
265.7.1. Обчислення суми податку з об'єкту/об'єктів житлової нерухомості, ... 4) сума податку, обчислена з урахуванням підпунктів 2 і 3 цього підпункту, розподіляється органом податкової служби пропорційно питомій вазі житлової площі кожного з об’єктів житлової нерухомості
9) підрозділ 10 розділу XX доповнити пунктом 17 такого змісту:
“17. З метою формування реєстру платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та забезпечення взяття органами державної податкової служби на облік таких платників податку, установити, що у першому базовому податковому (звітному) періоді (2013 рік), стаття 265 цього Кодексу для фізичних осіб застосовується з урахуванням таких особливостей:
1) органи державної податкової служби до 1 липня 2013 року з урахуванням норм статті 42 цього Кодексу надсилають власникам житлової нерухомості повідомлення за їх місцем проживання (реєстрації) про звірку кількості об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у їх власності, а також розмірів житлової площі таких об’єктів;
2) власники об’єктів житлової нерухомості до 31 (включно) грудня 2013 року здійснюють звірку на підставі оригіналів документів про право власності на об’єкти житлової нерухомості та про житлову площу таких об’єктів;
3) органи державної податкової служби за місцем проживання (реєстрації) платників податку у 10-ти денний термін після закінчення звірки надають органам державної податкової служби за місцезнаходженням об’єктів житлової нерухомості інформацію у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику;
4) органи державної податкової служби фізичним особам – платникам податку у 2013 році податок не нараховують”.
... 5) статтю 265 викласти у такій редакції: "Стаття 265. Податок на майно, відмінне від земельної ділянки 265.1. Платники податку 265.1.1. Платниками податку є:
а) фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками майна, зазначеного в підпунктах "а" - "в" підпункту 265.2.1 пункту 265.2 цієї статті;
б) юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками майна, зазначеного в підпункті "ґ" підпункту 265.2.1 пункту 265.2 цієї статті;
в) фізичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками майна, зазначеного в підпунктах "г", "д" – "ж" підпункту 265.2.1 пункту 265.2 цієї статті;
г) фізичні особи, в тому числі нерезиденти, які придбавають у суб’єктів господарювання на митній території України товари і предмети, зазначені в підпунктах "з" - "ї" підпункту 265.2.1 пункту 265.2 цієї статті;
ґ) фізичні особи, в тому числі нерезиденти, які ввозять на митну територію України товари і предмети, зазначені в підпунктах "з" - "ї" підпункту 265.2.1 пункту 265.2 цієї статті. ... 265.2. Об’єкт оподаткування 265.2.1. Об’єктом оподаткування є: а) квартира вартістю понад 1000 розмірів мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі у цій статті – мінімальна заробітна плата), загальна площа якої перевищує 200 кв. метрів; б) дачний або садовий будинок, котедж або житловий будинок садибного типу вартістю понад 2500 розмірів мінімальної заробітної плати, загальна площа якого перевищує 500 кв. метрів; в) об’єкти житлової нерухомості, що перебувають у власності одного платника податку, вартістю понад 3000 розмірів мінімальної заробітної плати, загальна площа яких перевищує 600 кв. метрів; г) нежилі приміщення, що перебувають у власності одного платника податку, вартістю понад 2000 розмірів мінімальної заробітної плати, загальна площа яких перевищує 500 кв. метрів; ... і) взуття, вироби з хутра, шкіри, килимові, швейні, трикотажні, текстильні вироби, а також вироби з деревини, що відповідають товарній позиції 4420 згідно з УКТ ЗЕД, вартістю понад 30 розмірів мінімальної заробітної плати;
ї) предмети мистецтва, колекціонування та антикваріату вартістю понад 30 розмірів мінімальної заробітної плати.
265.2.2. Не є об’єктом оподаткування: а) ... д) товари і предмети, визначені у підпунктах «д», «е», «з» - «ї» підпункту 265.2.1 пункту 265.2 цієї статті, які ввозяться на митну територію України у митних режимах транзиту, тимчасового ввезення (вивезення) або режиму митного складу;
е) товари і предмети, визначені у підпункті «є» підпункту 265.2.1 пункту 265.2 цієї статті, які ввозяться на митну територію України у режимі митного складу; митних режимах транзиту, тимчасового ввезення (вивезення), якщо термін їх перебування на митній території України не перевищує 10 днів, а у разі їх повторного ввезення – з обов’язковим наданням відмітки останнього зарубіжного порту їх перебування;
є) товари і предмети, визначені у підпункті «ж» підпункту 265.2.1 пункту 265.2 цієї статті, які ввозяться на митну територію України у режимі митного складу; митних режимах транзиту, тимчасового ввезення (вивезення), якщо термін їх перебування на митній території України не перевищує 10 днів.
265.3. База оподаткування 265.3.1. База оподаткування визначається для: а) об’єктів житлової та нежитлової нерухомості – за оціночною вартістю або за загальною площею у кв. метрах; б) легкових автомобілів та мотоциклів – за оціночною вартістю або за об’ємом циліндрів двигуна у куб. сантиметрах; в) суден – за оціночною вартістю або за потужністю двигуна (двигунів) у кВт; г) літаків і вертольотів – за оціночною вартістю або за максимальною злітною масою; ґ) об’єктів оподаткування, визначених у підпунктах "з" ‒ "ї" підпункту 265.2.1 пункту 265.2 цієї статті, – за їх вартістю у гривнях під час придбання на митній території України або ввезення на митну територію України з урахуванням податку на додану вартість. 265.3.2. 265.3.3.
265.4. Ставки податку 265.4.1. Для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості ставка податку становить 0,5 відсотка від оціночної вартості об’єкта нерухомості. При цьому сума податку, розрахована за ставкою, визначеною в абзаці першому цього підпункту, зменшена на суму документально підтверджених витрат на проведення суб’єктом оціночної діяльності оцінки вартості об’єкта оподаткування, повинна становити не менше ніж сума податку, розрахована за ставкою у розмірі 2 відсотки розміру мінімальної заробітної плати за 1 кв. метр загальної площі об’єкта нерухомості; ... 265.4.7. Ставки податку, встановлені підпунктом 265.4.2 цього пункту, застосовуються: а) для нових транспортних засобів та транспортних засобів, які використовувалися до 3 років, – з коефіцієнтом 1,0; б) для транспортних засобів, які використовувалися від 3 до 5 років, – з коефіцієнтом 0,5.
У зв’язку зі створенням Міністерства доходів і зборів України змінилася електронна адреса прес-служби відомства.
Листи з інформаційними запитами відтепер потрібно надсилати на адресу press@minrd.gov.ua
Електронна скринька press@sts.gov.ua працюватиме ще протягом місяця, після чого буде закрита.
***
Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
С другой стороны, китайцы начнут реализовывать проекты в Украине. К примеру, летом анонсировали передачу в аренду 3 млн га земли в Днепропетровской, Херсонской областях и Крыму на 50 лет.
Цитата
Андрей Ч Китайцы денег дадут, это факт. Китайцам как раз нужен удобный плацдарм для проникновения в Европу (відредаговано), а Украина это самое удобное место. Про евроинтеграцию точно можно забыть. Европе Украина с китайцами точно не нужна. Как Янук Европу развел просто красота. Сейчас Европу будет прессовать и пугать китайцами. Ай молодец!!!!! Все Путина и Россию обвиняли в отказе от евроинтергации, а на самом деле во всем виноваты китайцы. Россия боялась, что товары из Европы пойдут в Россию, а теперь Европе надо бояться, что товары из Китая хлынут в Европу......и тогда Европе уже никогда из кризиса не выбраться. Ай да Янукович, ай да .........сын. Украина становится центром европейской политики!!!!!!
Дата: Вівторок, 21.05.2013, 07:28 | Повідомлення # 52
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
21.05.2013 • Депутаты предлагают отбирать недвижимость у нарушителей ПДД
Цитата
Депутаты предлагают предоставить госисполнителям право запрашивать и получать персональную информацию о должниках из Госреестра физилц-налогоплательщиков.
Как пишет Деловая столица, доступ к этим данным позволит Государственной исполнительной службе увеличить сборы в бюджет, в том числе за счет принудительной реализации их имущества.
Законопроекты, вносящие изменения в Закон «Об исполнительном производстве» и Налоговый кодекс (относительно упрощения процедур исполнительного производства) внесены в парламент «регионалом» Леонидом Байсаровым. По мнению автора документа, причиной неэффективной работы госисполнителей является дефицит информации о должниках. По его словам, прежде всего речь идет о суммах, подлежащих зачислению в бюджет.
Если Верховная Рада примет документ, то госисполнители смогут получать любую конфиденциальную информацию из горреестра физлиц-налогоплательщиков по письменному запросу, который содержит ссылку на номер открытого исполнительного производства. При этом законопроект не ограничивает объем информации, по которой чиновники могут подать запрос.
К категории «секретной» на данный момент относится информация о национальности физлица, его образовании, семейном положении, религиозных убеждениях, состоянии здоровья, а также адрес, дата и место рождения. Кроме того, согласно решению Конституционного суда от 1997 г, статус конфиденциальной также присвоен информации об имущественном состоянии граждан.
Дата: Середа, 29.05.2013, 08:54 | Повідомлення # 54
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
29/05/2013 • Скоро киевские супермаркеты будут обходиться вообще без кассиров
Цитата
В Киеве в одном из супермаркетов "Велика Кишеня" появились кассы самообслуживания. Как сообщает пресс-служба Холдинга "Ритейл Групп", первые три кассы были установлены в супермаркете на Железнодорожном шоссе, 57.
"Мы позиционируем кассы самообслуживания как экспресс-кассы, которые предназначены для небольшого количества покупок с корзинкой. Оплатить товар можно только банковской карточкой", - заявил Андрей Барильский, руководитель департамента информационно-технического обеспечения "Ритейл Групп".
"Мы даем покупателю возможность выбора, идти на обычную кассу либо самостоятельно оформить покупку. Возле касс самообслуживания всегда находится консультант, который покажет и разъяснит работу ноу-хау. Помимо этого, консультант проконтролирует, чтобы не произошли покупки алкогольных напитков и сигаретных изделий несовершеннолетними лицами", - добавил Барильский.
В планах компании открыть кассы самообслуживания во всех супермаркетах "Велика Кишеня" и ВК "Экспресс" города Киева.
Таке рішення вчора прийняв Конституційний Суд України. КСУ керувався необхідністю уніфікації строків проведення всіх чергових виборів в Україні. За словами Голови КСУ Анатолія Головіна, чергові місцеві вибори повинні проходити в один строк, тобто в останню неділю жовтня 2015 року. Ініціаторами клопотання були представники парламентської більшості, які вважають проведення виборів у поточному році неконституційним.
1. У Розділі І «Загальні положення»: ... 2. У Розділі ІІ «Адміністрування податків зборів (обов’язкових платежів)»: ... 3. Розділ ІIІ «Податок на прибуток підприємств» викласти в новій редакції: ... 4. У розділі VI «Акцизний податок»: ... 5. У Розділі ХХ «Перехідні положення»: ...
ІІ. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2014 року, крім підпункту 2 пункту 5 розділу І, який набуває чинності з дня опублікування.
Днями, колективам податкових інспекцій всіх районів міста Києва керівник Головного управління Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова представила нових начальників податкових інспекцій.
Призначаючи нових очільників, Ірина Вікторівна звернула увагу, що зміни, які наразі відбуваються в Міністерстві доходів і зборів, спрямовані на розвиток партнерства у стосунках держави та бізнесу. Також за її словами, пріоритетами діяльності столичних підрозділів Міністерства залишаються орієнтація на покращення сервісного обслуговування за рахунок мінімізації документообігу та спрощення процедур реєстрації; запровадження електронних технологій, які дозволяють надавати адміністративні послуги дистанційно; зменшення фіскального тиску шляхом скорочення перевірок.
Так, нові кадрові рішення були реалізовані в інспекціях Святошинського, Солом’янського та Шевченківського районах Києва. Начальники ДПІ в інших районах столиці були призначені на своїх попередніх місцях роботи.
Нове керівництво інспекцій запевнило в активізації роботи з наповнення бюджету та дотриманні вимог якісного обслуговування платників податків, які, як і раніше, зможуть отримувати весь перелік послуг у столичних ЦОППах.
В новостворених податкових інспекціях столиці наказами Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка призначено наступних керівників:
ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – Мазурова Олена Михайлівна; ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві – Шамчук Жанна Іванівна (в.о. начальника ДПІ); ДПІ у Деснянському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – Лозовський Євгеній Михайлович; ДПІ у Дніпровському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – Бондаренко Ігор Григорович; ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – Маковецький Михайло Миколайович; ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – Драгун Андрій Олегович; ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – Кравченко Юрій Миколайович; ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – Тесленко Володимир Ілліч; ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – Назарук Святослав Миколайович; ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – Башук Віктор Петрович.
З біографіями нових керівників можна ознайомитись на субсайті ГУ Міндоходів у м. Києві.
Головне Управління Міндоходів у м. Києві інформує, що 3 червня 2013 року у Державному реєстрі юридичних осіб – платників податків зареєстровано десять Державних податкових інспекцій у районах міста Києва Головного управління Міндоходів у м. Києві.
Новоствореним податковим інспекціям присвоєно нові податкові номери (коди ЄДРПОУ):
– ДПІ у Голосіївському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – код ЄДРПОУ 38745056 – ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві – код ЄДРПОУ 38748099 – ДПІ у Деснянського районі ГУ Міндоходів у м. Києві – код ЄДРПОУ 38735205 – ДПІ у Дніпровському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – код ЄДРПОУ 38730029 – ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – код ЄДРПОУ 38765858 – ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – код ЄДРПОУ 38748591 – ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – код ЄДРПОУ 38671091 – ДПІ у Святошинському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – код ЄДРПОУ 38760467 – ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – код ЄДРПОУ 38747190 – ДПІ у Шевченківському районі ГУ Міндоходів у м. Києві – код ЄДРПОУ 38728711
Нагадуємо, що жодних територіальних змін щодо розташування столичних податкових інспекцій та Центрів обслуговування платників податків не відбулось. Всі адміністративні послуги, як і раніше, надаються платникам податків та суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності вчасно та якісно.
Режим роботи та основні контакти столичних податкових інспекцій також не змінились.
Дата: Понеділок, 10.06.2013, 10:43 | Повідомлення # 59
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
28.02.2013 • Центр сертифікації електронних ключів ДПІ у Дніпровському районі м. Києва Державної податкової служби знаходиться за адресою: Харківське шосе, 4-а (інформ. "Декларування доходів громадян - необхідність сьогодення ") •
ТОВ "ІнТал" не несе відповідальності за інформацію, що розміщається іншими виданнями
у своїх інформерах, RSS, тощо.
На нашому сайті вони приводяться для інформування читача та для врахування ним
альтернативних думок та інших точок зору.