Автоматизація обліку для ЮО, ФО-П у м.Києві: БО, ПО, ОО та КО БО -бухгалтерський облік. ПО -податковий облік. ОО -оперативний облік. КО -кадровий облік.   В FIREFOX кирилиця працює не коректно (відображення в Iframe). Тимчасово користуйтесь іншим браузером    

    Пошуковики індексують сайти з урахуванням інформації на момент індексації (включаючи інформацію з RSS інших сайтів).
    Якщо Ви не знайшли обіцяної пошуковиком інформації в даний момент на сторінці, її можна подивитись в архівах RSS з інших сайтів, натиснувши на картинку  RSS-стрічки відповідної добірки на нашому сайті.21.05.2012 • Чи зможе вітчизняна пошукова система конкурувати з Гуглом? (Новини Кіровоградщини)
  Шукайте інформацію за допомогою українського пошуковика    Українська шукалка

    Інформація, що нас зацікавила, розміщається у тематичних розділах, сторінках, на форумі нашого сайту та має практично постійні адреси.

Наприклад, все що стосується заробітної плати розміщається за адресами:
  Розділ 06. Облік заробітної плати
  Законодавство до Розділу "Облік заробітної плати"
  Інші Н-ПА та Роз'яснення до Розділу "Облік зарплати"

  Поточні матеріали » заробітна плата   (Коментарі, Проекти, інше)

Вітаємо Вас, Гість
Наше меню
Категорії розділу
про ПП "3 СОС. Бухгалтерія" [7]Різні питання [12]
Якщо підходящу категорію не визначено
про ТОВ "ІнТал" [1]
Сайти партнерів

Якщо Ви:
  - вітчизняний виробник
або
  - VIP-користувач,

 то тут може бути розміщена  ваша реклама.

   Ми пропонуємо
 - допомогу у її розробці
 - розміщення на нашому
   сайті.

  Замовити банер чи стати  VIP-користувачем можна  зателефонувавши нам.
 Искусство природы
 Новеньке на сайті

  додано підсторінки:

до сторінки «Вищі органи»
«Закон № 2464» ЄСВ
«Податковий кодекс»

до сторінки
«Київ <=> Україна <=> Світ»
«Преса про наболіле».

На сторінках додано  RSS-стрічки
з інших сайтів.

«Головна (події). 2011 рік»:
в місяцях "активного" календаря відображена щомісячна інформація з нормою робочого часу.
  збережено підсторінки
«2010 р.»   • «2009 р.»

рік Синьої Дерев'яної Кози
Характеристика Коней

Гість.

Будь ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся!

Наш сайт для Вас
1. Потрібний
2. Так собі
3. Іншим разом
Всього відповіли: 8

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

  Головна » FAQ (всі розділи) » Різні питання [ Додати питання ]

    Із задоволенням спробуємо допомогти у вашій діяльності.
Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, можете   Додати питання .
Оберіть категорію (розділ), що вас зацікавив, та викладіть своє питання.

про ПП "3 СОС. Бухгалтерія" [7]Різні питання [12]
Якщо підходящу категорію не визначено
про ТОВ "ІнТал" [1]


Чи є безкоштовна версія програми?
Передбачена можливість встановлення версії для ознайомлення та використання на будь-який термін при сталому законодавстві.
Додав: Сергій Миколайович

Чи може директор - власник своєї фірми, ПП, працювати за основним місцем роботи в іншій організації?
У кожної особи може бути тільки 1 місце основної роботи, там зберігається його трудова книжка. Всі інші робочі місця - за сумісництвом. Власник Приватного  Підприємства може працювати директором на своїй фірмі за сумісництвом, вибравши за основне місце роботи будь-яку іншу організацію, підприємство, підприємця, тощо.
Про Приватного Підприємця - питання окреме.
Додав: Ніна Юріївна

Інфраструктура (від лати. infra - нижче, під і structura - будова, розташування), позначає комплекс засобів і ресурсів, необхідних для забезпечення життєдіяльності або функціонування чого-небудь.
  Інфраструктура підприємства — це комплекс цехів, господарств та служб підприємства, які забезпечують необхідні умови для функціонування підприємства. Інфраструктура являє собою своєрідний "тил виробництва", без якого неможлива нормальна робота підприємства. При цьому розрізняють виробничу та соціальну інфраструктури.
  Виробнича інфраструктура — це сукупність підрозділів, які прямо не беруть участі у створенні основної (профільної) продукції підприємства, але своєю діяльністю сприяють роботі основних цехів, створюючи необхідні для цього умови.
  Соціальна інфраструктура — це сукупність підрозділів підприємства, які забезпечують задоволення соціально-побутових та культурних потреб робітників підприємства. 
  Інформаційна інфраструктура або ІТ-ІНФРАСТРУКТУРА- сукупність інформаційних каналів і сховищ, інформаційних технологій, правовою і фінансової-економічеськой бази діяльності інформаційного співтовариства, а також інші методів і засобів, що забезпечують інформаційну діяльність.  Вона може бути як внутрішньою, так і зовнішньою.
Додав: С.Г. (Лада)

У нас працівники не були у відпустці по 4-5 років. Чула що при звільненні ми повині їм компенсувати всі суми за всі роки. А чи можемо ми їм надати ці відпустки "заднім числом" ? І як це зробити ?
Дякую Ніна.
 
Шановна Ніна, підприємство зобов'язане надавати відпустки щорічно. Якщо вже у вас на підприємстві так сталось, то можливі декілька варіантів:
  Складати графік відпусток щорічно.
  Відслідкувати всі заборговані працівникам відпустки та відпусткові періоди.
  Підготувати розрахунки, щоб не забути якоїсь відпустки. Але пам'ятати, що оплата буде рахуватись з середньої з/п на момент надання відпустки (а не середня з/п минулих років). 
  При можливості надавати по 2 відпустки на рік працівникам, яким заборгували.
"Заднім числом" робити взагалі нічого не варто.
  Компенсувати невикористані відпустки (і додаткові теж) підприємство може і зобов'язане при звільненні працівника.
 
Додав: Ніна

Добрий день! Допоможіть, будь-ласка!!!!!!!! Фірма, в якій я працюю, займається ремонтом ювелірних виробів.
Чи потрібно подавати "Звіт про нарахування та сплату збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з операцій з продажу ювелірних виробів із золота (крім обручок), платини і дорогоцінного каміння ", якщо ми не продаємо ювелірні вироби????????????????????
 
Шановна Наталя, якщо підприємство тільки надає послуги з ремонту (без реалізації), то це не є виручка від продажу. Таким чином, вказаний звіт не подається, збір не сплачується. 
Більше по питанню: Постанова КМУ від 03.11.1998 р. N 1740
"Про затвердження Порядку сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій".
Додав: Наталя

Що правильно писати у ПН у стрічці "Вид цив-прав. договору", якщо оплата товару, послуг відбулася на основі рах-факт.? Вишліть, будь-ласка, відповідь на мою ел. адресу. Дякую.
-----
 
  Людмило, на жаль на даний момент (11.03.2011 р.) не існує однозначної відповіді на це питання.
 
 ДПА в своєму роз'ясненні вважає, що якщо відсутній письмовий договір, то вважається заключеним усний договір. В цьому випадку писати: Купівля-продаж (чи послуги), дату договору (= даті ПН), в номері договору ставити "-" (прочерк, можна у всіх клітинках).
Для роздрібної торгівлі ми з цим погоджуємося.

  Але ж згідно ЦКУ - рахунок є однією з форм договору, не усною, бо має всі ознаки договору. В такому випадку пишемо: Купівля-продаж (чи послуги). Рахунок (з його реквізитами), тобто замість дати договору - дата рахунку, номер договору - номер рахунку.
  Наприклад, гуртова торгівля може працювати згідно виписаних рахунків. І це зовсім не усний договір.
  Дата виписки ПН - згідно правила першої події.

Для наших користувачів передбачено режим - що саме писати. Тобто за вимогою бухгалтера підприємства, який отримує ПН, можна виписати накладну з текстом, який задовольнить обидві сторони.
 
P.S. На нашу думку: Рахунок є однією з форм договору.
 Витримка із судового рішення: "конкретна ціль кредитування з посиланням на договір (контракт, угоду, додаток, рахунок-фактуру)" (Вищий Господарський Суд України.
Постанова. 14 квітня 2010 р. № 4/416). 

На даний момент (30.03.2011 р.) вже існує відповідь на це питання в Єдиній базі знань ДПА ( http://www.sta.gov.ua/control/uk/taxqabase/catalog ): пункт 130 (Податок на додану вартість), підпункт 21 (податкова накладна), сторінка 6 (2755 Що саме зазначається в рядку "Вид цивільно-правового договору" податкової накладної у полі "вид договору"?) 
Додав: Людмила (Mila3008)

В виконавчому комітеті відділ ліквідується,а створюється управління.Працівники відділу по переводу переходять в управління на такі ж самі посади,с такими ж окладами, чи зберігається у них індексація(хто її мав)?Дуже вдячна за пояснення.що будуть надані.
----------
Згідно Постанови КабМінУ від 13.06.2012 р. № 526 про порядок індексації доходів,  при переводі  на інше підприємство (організацію)  суми  індексації  зберігаються  за працівником.
 Більше інформації в темі форуму "Індексація".
 З повагою, Сергій
Додав: Ала Олександрівна

Головний бухгалтер відділу охорони здоровя виконавчого комітету міської ради, чи є відділ охорони здоровя виконавчого комітету міської ради є бюджетною установою нищого рівня, якщо є то хто погоджує головному бухгалтеру анкету
-----
Шановна, Ірино.
Нажаль на даний момент ми не можемо відповісти на Ваше питання. Задайте його більш широкому загалу,  наприклад, на ФОРУМІ. Можливо хтось знає більше з цього приводу і поділиться з Вами своїми знаннями.
З повагою, адміністрація сайту. 14.03.2013
Додав: Ірина

Всем привет,я не давно устроилась на фирму, и встретилась с такой не очень адекватной проблемой у них на предприятие директор он же учредитель не получает зарплату еще с 2009 года,мотивируя тем что он на это имеет полное право ,не заявления ни приказа я не обнаружила за этот весь период,на каком основание было принято это решение.
ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ЧТО ДЕЛАТЬ (хотя бы как должен быть сложен этот приказ,на что ссылаться)
при всем при этом фирма функционировала по сей днь
Дата: 08.09.2013, 22:26

-----

Якщо працівника (директора) не було зараховано (не було ніякої заяви про про працевлаштування), то і підстав нараховувати з/п теж нема. В такому випадку засновник може виконувати функції директора на підставі Протоколу зборів засновників (Рішення, якщо один) при умові, що госп.діяльність не ведеться і персоналу нема. В іншому випадку повинен бути керівник, що видає накази, затверджує документи, звітує за діяльність. Треба проглянути установчі документи підприємства і діяти згідно них та поданих даних до ДПС. Доступ/право користуватись рахунком в банку надається при наявності документів, що підтверджують повноваження керівника - значить відповідний Наказ/Протокол/Рішення були/є. Робота повинна оплачуватись, інакше мають місце безоплатно надані послуги з відповідними наслідками при перевірці  контролюючими органами.  
З повагою, Сергій.
Додав: ИРИНА

1-10 11-12

        про ПП "3 СОС."         Інше та ПП "3 СОС."         про ТОВ "ІнТал"        

    Для повноти вже висвітлюваних тем, у випадку надходження уточнюючих питань/відповідей, раніше розміщені тексти можуть доповнюватись новою інформацією.

    Погомоніти можна і на нашому форумі у підходящій темі його відповідного розділу.   Ми обов'зково розглянемо питання та спробуємо висвітлити його у відповідній тематиці сайту.


 RSS-стрічка: Практична бухгалтерія доступно та зрозуміло

Для входу
Новини:
[01.12.2012]
Автоматизація обліку у м.Києві. (2)
[18.09.2011]
Новий сервіс для пергляду Н-ПА на нашому сайті (0)

Повідомлення форуму: нові.
Останнє: 31.07.2019 (11:47)
 у темі Ми, Спамери, пишемо сюди (130)
 форуму Різне
Наша кнопка:
    ПП «3 СОС. Бухгалтерія» від ТОВ «ІнТал»   Автоматизація обліку


      Робота бухгалтером    міжнародний пошуковик: 
 Робота бухгалтером в м.Києві, Україні, світі


Турбота про вас

Зупинити:
навести курсор на текст.

   Весела Хата
 katyaburg.ru : Анекдоты


  Ctrl+F -пошук на сторінці         © ТОВ «ІнТал»   •   //intal.ucoz.ua   •   2009-2019   •   ind   •   Проверка тИЦ и PR   •     •   uCoz ТОП   •   ТОП  

  ТОВ "ІнТал" не несе відповідальності за інформацію, що розміщається іншими виданнями у своїх інформерах, RSS, тощо.
  На нашому сайті вони приводяться для інформування читача та для врахування ним альтернативних думок та інших точок зору.
 shukalka.com.ua  

Яндекс.Метрика
  • Поисковые системы. Ресурсы   • Поиск на карте   • Установка maps   • Ключи от Интернета  
  • search.ukr.net   • meta.ua   • search.i.ua   • links   • сайт
  • www.yandex.ua   • images.yandex.ua   • www.yandex.ru   • maps.yandex.ru   API   PHP-скрипт
  • www.google.com.ua   • www.google.com.ru   • www.nigma.ru   • go.mail.ru   • win.mail.ru
  • www.bigmir.net   • search.rambler.ru   • search.sweetim.com   • search.conduit.com
  • qip.ru   • search.qip.ru   • isearch.avg.com   • search.icq.com   • duckduckgo.com   • search-results.com