Автоматизація обліку
для ЮО, ФО-П у м.Києві:
БО, ПО, ОО
та КО
В FIREFOX кирилиця працює не коректно (відображення в Iframe). Тимчасово користуйтесь іншим браузером
Пошуковики індексують сайти з урахуванням інформації на момент індексації
(включаючи інформацію з RSS інших сайтів).
Якщо Ви не знайшли обіцяної пошуковиком інформації в даний момент на сторінці,
її можна подивитись в архівах RSS з інших сайтів, натиснувши на картинку
відповідної добірки на нашому сайті.
Чистий прибуток найбільшої в світі інтернет-компанії Google за підсумками 2012 виріс за US GAAP на 10% - до $10,74 мільярда у порівнянні з $9,74 мільярда за попередній рік.
ИТ-компания "Майкрософт-Украина" запустила в коммерческую эксплуатацию "облачный" сервис Microsoft Office 365, сообщил генеральный директор компании Дмитрий Шимкив на пресс-конференции в Киеве в среду.
Ранее этот сервис был доступен в тестовом варианте в течение полугода, отмчено в пресс-релизе, распространенном на пресс-конференции.
Office 365 позволяет обеспечить работу сотрудников компании, их доступ к документам, корпоративной почте и прочим внутренним ресурсам, даже если сотрудник не находится за рабочим компьютером, подключенным к корпоративной сети. Доступ к ресурсам компании любой сотрудник может получить через свой личный компьютер, ноутбук, планшет или смартфон с любого места, где имеется доступ к интернету, отмечено в документе.
В пакет продукта входит стандартный Microsoft Office, электронная почта, сервис для создания сайтов, порталов и решений для обмена информации, решения для защиты от вирусов и спама, а также сервис мгновенных сообщений и возможность проводить аудио-, видео- и веб-конференции.
Клиенты могут заказать продукт по нескольким тарифным планам, минимальный тариф - $2/месяц за одного пользователя.
По словам Д.Шимкива компания поставила себе цель привлечь более 2 тыс. компаний-клиентов.
"Но я думаю, что мы превысим эти показатели", - уточнил гендиректор "Майкрософт-Украина".
Компания «Майкрософт Украина» объявила о коммерческом запуске продукта Office 365 в Украине. Ранее он был доступен в тестовом режиме.
Среди доступных пакетов есть, к примеру, такие: для предпринимателей и малого бизнеса - инструменты Office Web Apps, Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Lync Online и веб-сайт — до $6 за одну учетную запись на месяц. Для бизнесов среднего и большого объема есть пакеты, начиная от $2 за учетную запись в месяц. За $22 в месяц предприниматели могут получить Office Professional Plus вместе с электронной почтой, голосовой почтой, клиентом мгновенных сообщений и социальной сетью внутри компании, веб-порталом, службой видеоконференций и веб-конференций, лицензированием ПО на каждом компьютере и службой телефонной поддержки.
Напомним, Office 365 – это облачный сервис, обеспечивающий совместную работу сотрудников компании или организации, позволяющий работать с любого компьютера или смартфона с выходом в интернет. Он объединяет инструменты Microsoft Office, платформу для совместной работы Microsoft SharePoint Online, электронную почту, календарь, контакты через Microsoft Exchange Online и клиент для обмена мгновенными сообщениями Microsoft Lync Online.
Сервис был запущен в Украине в тестовом режиме в конце 2011 года.
Дата: Вівторок, 24.07.2012, 14:04 | Повідомлення # 4
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
Користуймося "ШУКАЛКОЮ" http://shukalka.com.ua Я ним користуюся з першого дня його появи в інтернеті. І запрошую всіх - досить пристойний пошуковик. Український і не поступається відомим.
Нарешті! Вітаю користувача, що шукав за контекстом "розмір індексації заробітної плати з базовим березнем 2007 року" ПП «3 СОС. Бухгалтерія»- розробка та впровадження
У Бангалорі Президент України Віктор Янукович відвідав штаб-квартиру індійської мультинаціональної компанії Infosys, яка розробляє програмне забезпечення для електронної комерції, телекомунікаційних компаній, банків і фінансових установ. Компанія також надає консалтингові послуги та послуги з аутсорсингу.
Глава держави переглянув відеопрезентацію про створення, діяльність компанії та поспілкувався з її керівництвом.
Віктор Янукович наголосив, що українська сторона зацікавлена у співпраці з такою потужною ІТ-компанією. Він зазначив, що Україна є однією з провідних держав з підготовки програмістів та програмної продукції. «Нам буде цікаво з вами поспілкуватися, знайти ті точки дотику, які надаватимуть нашим відносинам ефект синергії», - сказав Президент.
Глава держави нагадав, що в контексті розвитку ІТ-технологій в Україні з 2013 року цій галузі надано податкові пільги. Він запросив керівництво компанії відвідати нашу країну для вивчення ситуації у сфері інформаційних технологій, в тому числі щодо бази підготовки фахівців. «Наші програмісти користуються дуже високим попитом у світі», - підкреслив Президент.
У свою чергу один із керівників Infosys наголосив, що сьогодні компанія зацікавлена у поглибленні співпраці з європейськими партнерами. «Ми будемо розширювати свою клієнтську базу, в тому числі в Україні. Ми сподіваємося на ефективну співпрацю», - сказав він.
Керівники компанії подякували Віктору Януковичу за запрошення відвідати Україну та запевнили, що обов’язково ним скористаються.
Після ознайомлення з роботою Infosys Президент посадив дерево на території її штаб-квартири (главам іноземних держав, які відвідують офіс компанії, пропонується посадити дерево).
------------ ДОВІДКА Infosys Limited має представництва у 29 країнах світу і дослідницькі центри в Індії, США, Китаї, Австралії, Великій Британії, Канаді, Японії та в інших країнах. Річний обіг становить 6,83 млрд доларів. База клієнтів компанії - близько 2 тисяч підприємств і компаній у світі. Компанія розробляє інноваційні бізнес-рішення ділових і технологічних проблем з огляду на конкретні потреби клієнта. Для вирішення завдань у різних регіонах світу Infosys Limited створила «Глобальний альянс», до якого увійшли такі компанії, як Microsoft, Oracle і SAP.
Українці Олексій Дунаєв та Ігор Фірер створили сервіс із перетворення аудіофайлів у текст - TranscribeMe. Програма розшифровує звуковий ряд та ділить його на відрізки тривалістю 10-15 секунд, пише Forbes.
Ці відрізки вона надсилає транскрайберам, які одночасно переперевіряють за машиною розшифровку тексту. Даний метод заощаджує час і витрати, при цьому гарантує стовідсоткову якість розшифровки.
Ідея сервісу у підприємців з'явилася завдяки дружинам. 31-річний Фірер одружений із адвокатом і їй доводиться розшифровувати велику кількість записів. Дружина 31-річного Дунаєва займається наукою. Їй потрібно було прослуховувати великий обсяг інтерв'ю для своєї дисертації.
На початку 2011-го року чоловіки активно допомагали їм у цьому, проводячи багато годин за ноутбуком в навушниках. Коли їм набридло, вони вигадали спосіб автоматизувати процес
Першими в компанію повірили члени сімей засновників, їхні друзі та знайомі. Спільними зусиллями вони вклали в TranscribeMe 600 тисяч доларів. На ці гроші компанія створила онлайн-платформу і мобільні додатки під iPhone і Android.
Сьогодні в команді проекту працюють 16 осіб. А на самій платформі - близько 3000 транскрайберов-фрілансерів з країн Азії. TranscribeMe заробляє небагато - за минулий місяць сервісом скористалося всього близько сотні клієнтів.
Основні замовники - медики, юристи, викладачі та студенти. Ціна залежить від розміру файлу, в середньому - близько долара за хвилину аудіозапису. "Вихід на окупність запланована на кінець 2013 року", - повідомив Дунаєв.
Дунаєв каже, що зараз компанія готує сервіс до розширення. "Думаю, російську і українську мови ми зможемо запустити вже в січні 2013 року", - припускає підприємець. У наступному році компанія збирається додати іспанську та японську мови.
У листопаді 2012-го року компанія отримала 900 тисяч доларів від ангельських та венчурних фондів, один з яких, TA Venture.
Раніше гіганти індустрії - Apple Siri і Google Audio Transcriber – вирішували проблему розшифровки за допомогою машинної обробки. Цей метод швидкий, дешевий, але якість - не завжди задовільна.
Інший спосіб розшифровки аудіофайлів – це аутсорсинг, завдання так званим транскрайберам з Індії, Китаю та інших країн, що розвиваються.
Локализованная версия популярной видео платформы даст возможность украинским пользователям интернета общаться, создавать и делиться видео на домене youtube.ua.
По данным компании Google, в локальной версии YouTube Украина будут представлены самые популярные украинские видео. Кроме того, она обеспечит платформу для талантливых украинских творцов видеоконтента, телекомпаний, рекламодателей и брендов, говорится в пресс-релизе компании Google.
По словам директора Google в Украине Дмитрия Шоломко, украинские пользователи уже давно смотрят и загружают видео на YouTube, а пользователи других стран имеют возможность просматривать видео, созданное в Украине.
"YouTube входит в пятерку самых популярных интернет-сайтов в нашей стране. Официальный запуск YouTube в Украине позволит украинским создателям видеоконтента эффективнее продвигать свои видеоработы, как в Украине, так и в любой другой стране", - заявил Шоломко.
Как известно, весной 2012 года украинскому офису Google удалось получить домены youtube.ua и youtube.com.ua, ранее занятые киберсквоттерами.
В конце этого года компания Google (США) представила итоговый рейтинг самых популярных запросов года в Украине - GoogleZeitgeist 2012.
Ранее сообщалось, что ученые Одесской академии связи имени А.С. Попова заявили, что совершили прорыв в сфере телекоммуникаций - их идеи имеют все шансы через несколько десятилетий лечь в основу Интернета будущего. Эта технология получила название UA-ITT (Украинская Интегрированная Технология Телекоммуникаций).
Дата: Субота, 19.01.2013, 22:11 | Повідомлення # 13
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
16.01.2013 • Як знайти шелл (shell) на сайті? Антивірус не допоможе
Цитата
Найшлися негарні люди, які заразили мої сайти shellами, які у свою чергу прописували рекламу в сторінки сайтів. Виявляється, це цілий бізнес: «Куплю ваші ftp адмінки й шеллы». Для пошуку погані спробував використовувати антивірус. Але з подивом довідався, що антивіруси не можуть працювати (сканувати) по FTP. Жах… Може деякі працюють? Як самостійно відловлювати шелли (є простенький сканер shellcheck.php)? Допоміг хостер, який у себе детектував і дав мені список небезпечних файлів…
Є інший варіант. Переходимо на сайт http://revisium.com/ai/, качаємо останню версію скрипта з файлу ai-bolit.zip. Разархивируем, кладемо файл ai-bolit.php у корінь сайту. Далі запускаємо скрипт стрічкою http://ваш_сайт/ai-bolit.php
Віталій МОСЕЙЧУК
Постійна адреса статті в Інтернеті: http://www.marazm.org.ua/windows/50_140.html ГЛАВА M. МАРАЗМИ КОМП'ЮТЕРІВ, ІНТЕРНЕТУ, WINDOWS XP, VISTA, WINDOWS 7, НЕДОЛІКИ, ГЛЮКИ, НЕДОСТАТКИ, ПРОБЛЕМИ, БАГИ, МІНУСИ
ТОВ "ІнТал" не несе відповідальності за інформацію, що розміщається іншими виданнями
у своїх інформерах, RSS, тощо.
На нашому сайті вони приводяться для інформування читача та для врахування ним
альтернативних думок та інших точок зору.