Автоматизація обліку
для ЮО, ФО-П у м.Києві:
БО, ПО, ОО
та КО
В FIREFOX кирилиця працює не коректно (відображення в Iframe). Тимчасово користуйтесь іншим браузером
Пошуковики індексують сайти з урахуванням інформації на момент індексації
(включаючи інформацію з RSS інших сайтів).
Якщо Ви не знайшли обіцяної пошуковиком інформації в даний момент на сторінці,
її можна подивитись в архівах RSS з інших сайтів, натиснувши на картинку
відповідної добірки на нашому сайті.
Стаття 14. Органи самоорганізації населення міста Києва 1. Органи самоорганізації населення є формою участі територіальної громади міста Києва у вирішенні окремих питань місцевого значення.
2. Ініціатива в утворенні органів самоорганізації населення належить жителям відповідної території в межах юрисдикції територіальної громади міста Києва.
3. Органи самоорганізації населення міста Києва створюються у формі будинкових, вуличних, квартальних комітетів, комітетів мікрорайону, комітетів району у місті Києві. Жителі міста Києва мають право створювати й інші органи самоорганізації.
4. Всі органи самоорганізації населення міста Києва, незалежно від розмірів території, на якій вони утворені та здійснюють свою діяльність, мають рівний правовий статус.
5. Органи самоорганізації населення міста Києва сприяють створенню умов для реалізації кожним киянином його невід'ємного права на участь у місцевому самоврядуванні, функціонують у взаємодії з територіальною громадою міста Києва, її органами, об'єднаннями громадян, політичними партіями, а також розташованими на відповідній території підприємствами, установами, організаціями.
6. Порядок створення та діяльність органів самоорганізації населення визначаються Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про органи самоорганізації населення", цим Статутом та рішеннями Київської міської ради.
7. Порядок надання дозволів на створення органів самоорганізації населення та порядок їх реєстрації визначається Київською міською радою відповідно до чинного законодавства України.
• Інформація з Єдиного реєстру органів самоорганізації населення у м. Києві (Станом на 18.12.2017 р.) https://kyivcity.gov.ua/content/osn.html 15 шт.: 19,27,35,43,46,53,89,92,96,100,106,129,130,131,139
• Класифікатор організаційно-правових форм господарювання (КОПФГ) http://zkg.ua/klasyfi....a-kopfh 420 Орган місцевого самоврядування 800 Об’єднання громадян, профспілки, благодійні організації та інші подібні організації 815 Громадська організація 860 Орган самоорганізації населення
Дата: Четвер, 14.12.2017, 20:48 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
• Проект Закону № 7118 від 18.09.2017 р. про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад. 07.11.2017 Вручено подання Комітету про відхилення
• Проект Закону № 7118-1 від 04.10.2017 р. про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад та врегулювання інших питань у сфері земельних відносин Текст. 07.11.2017 Вручено подання Комітету про розгляд
• Проект Закону № 7363 від 06.12.2017 р. про внесення змін до ПКУ та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення та діяльності дрібних фермерських господарств і деконцентрації повноважень у сфері земельних відносин. 06.12.2017 Одержано Верховною Радою 06.12.2017 Визначено Президентом як невідкладний
Стаття 8. Порядок ініціювання створення органу самоорганізації населення 3. Ініціативна група подає до сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради заяву про створення органу самоорганізації населення, протокол зборів (конференції) жителів за місцем проживання про ініціювання створення органу самоорганізації населення із зазначенням основних напрямів діяльності створюваного органу самоорганізації населення, а також список учасників зборів (конференції) жителів за місцем проживання із зазначенням прізвища, імені, по батькові, року народження, серії і номера паспорта громадянина України або паспортних документів іноземця та домашньої адреси кожного учасника зборів (конференції) жителів.
Стаття 9. Порядок надання дозволу на створення органу самоорганізації населення 2. ... У рішенні ради про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення мають бути обов'язково визначені його назва, основні напрями діяльності, повноваження та умови їх здійснення, територія, в межах якої має діяти орган самоорганізації населення. 4. Сільська, селищна, міська, районна у місті (у разі її створення) рада може відмовити у наданні дозволу на створення органу самоорганізації населення, якщо ініціювання створення органу самоорганізації населення було здійснено з порушенням вимог, встановлених законом.
Стаття 12. Положення про орган самоорганізації населення 1. Збори (конференція) жителів на підставі рішення сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради про створення органів самоорганізації населення відповідно до Конституції та законів України, інших нормативно-правових актів, актів та рішень відповідних органів місцевого самоврядування затверджують Положення про орган самоорганізації населення (далі - Положення). 2. У Положенні зазначаються: 1) назва та юридична адреса органу самоорганізації населення; 2) основні завдання та напрями діяльності органу самоорганізації населення; 3) права і обов'язки членів органу самоорганізації населення; 4) територія, у межах якої діє орган самоорганізації населення; 5) строк повноважень органу самоорганізації населення та порядок їх дострокового припинення; 6) порядок використання коштів та іншого майна, порядок звітності; 7) порядок припинення діяльності органу самоорганізації населення; 8) інші питання, пов'язані з діяльністю органу самоорганізації населення. 3. Контроль за додержанням органом самоорганізації населення Положення про нього покладається на раду та її виконавчий орган, який здійснив реєстрацію органу самоорганізації населення.
Стаття 13. Легалізація органу самоорганізації населення 10. У разі внесення змін до Положення до реєструючого органу подаються: заява, підписана керівником органу самоорганізації населення; протокол зборів (конференції) жителів за місцем проживання про затвердження змін до Положення, текст змін.
Стаття 14. Власні повноваження органу самоорганізації населення 1. Органу самоорганізації населення у межах території його діяльності під час його утворення можуть надаватися такі повноваження: 3) вносити у встановленому порядку пропозиції до проектів місцевих програм соціально-економічного і культурного розвитку відповідних адміністративно-територіальних одиниць та проектів місцевих бюджетів; 4) організовувати на добровільних засадах участь населення у здійсненні заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, проведення робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані садиб, дворів, вулиць, площ, парків, кладовищ, братських могил, обладнанні дитячих і спортивних майданчиків, кімнат дитячої творчості, клубів за інтересами тощо; з цією метою можуть створюватися тимчасові або постійні бригади, використовуватися інші форми залучення населення; ... 14) інформувати громадян про діяльність органу самоорганізації населення, організовувати обговорення проектів його рішень з найважливіших питань. 4. Сільська, селищна, міська, районна у місті (у разі її створення) рада передає органу самоорганізації населення відповідні кошти, а також матеріально-технічні та інші ресурси, необхідні для реалізації зазначених повноважень, здійснює контроль за їх виконанням.
Стаття 15.Делеговані повноваження сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради 1. Сільська, селищна, міська, районна у місті (у разі її створення) рада може додатково наділяти частиною своїх повноважень орган самоорганізації населення з одночасною передачею йому додаткових коштів, а також матеріально-технічних та інших ресурсів, необхідних для здійснення цих повноважень, здійснює контроль за їх виконанням.
Стаття 16. Фінансова основа органу самоорганізації населення 1. Фінансовою основою діяльності органу самоорганізації населення є: кошти відповідного місцевого бюджету, які надаються йому сільською, селищною, міською, районною у місті (у разі її створення) радою для здійснення наданих органу самоорганізації населення повноважень; добровільні внески фізичних і юридичних осіб; інші надходження, не заборонені законодавством. 2. Орган самоорганізації населення самостійно використовує фінансові ресурси, отримані з місцевого бюджету, на цілі та в межах, визначених відповідною радою.
Стаття 17. Матеріальна основа діяльності органу самоорганізації населення Матеріальною основою діяльності органу самоорганізації населення є майно, передане йому радою в оперативне управління. Орган самоорганізації населення для виконання своїх повноважень користується майном згідно з його призначенням.
• Наказ МінПалива та нергетики України № 456 від 23.11.2006 р. (Зареєстровано в МініЮстУ 19.02.2007 р. за N 151/13418) Про затвердження Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання
Цей Закон визначає правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку електричної енергії, регулює відносини, пов’язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії для забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, розвитку ринкових відносин, мінімізації витрат на постачання електричної енергії та мінімізації негативного впливу на навколишнє природне середовище.
Цитата
Стаття 5. Державна політика в електроенергетиці 4. До повноважень центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, у сфері електроенергетики належать: 2) формування державної політики з нагляду (контролю) у сфері електроенергетики; 4) розроблення і затвердження правил безпеки постачання електричної енергії та здійснення моніторингу безпеки постачання електричної енергії; 5) розроблення і затвердження галузевих технічних регламентів відповідно до Закону України "Про технічні регламенти та оцінку відповідності";11) здійснення інших повноважень, визначених цим Законом, іншими законами України та покладених на нього Кабінетом Міністрів України.
визначення термінів "енергогенеруючі компанії", "енергопостачальники", "оптовий ринок електричної енергії України", "учасники оптового ринку електричної енергії України", "граничні показники", "поточні рахунки із спеціальним режимом використання оптового ринку електричної енергії", "алгоритм оптового ринку електричної енергії", "оптове постачання електричної енергії", "уповноважений банк", передбачених статтею 1, які втрачають чинність з дати початку дії нового ринку електричної енергії;
статті 9, яка втрачає чинність через 12 місяців з дня набрання чинності цим Законом;
абзаців першого і другого частини другої статті 12, які втрачають чинність з дати початку дії нового ринку електричної енергії;
статей 15, 15-1, 17, які втрачають чинність з дати початку дії нового ринку електричної енергії;
Дата: Вівторок, 27.02.2018, 13:21 | Повідомлення # 8
Група: Адміністратор
Повідомлень: 351
Статус: десь вийшов
Цитата
Н А К А З 25.10.2005 N 542 (Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 листопада 2005 р. за N 1344/11624 )
• Наказ N 58 від 31.12.97 МінЕнерго Укр.(Зареєстровано в Мінітсерстві юстиції України 16 січня 1998 р. за N 21/2461 ( Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства палива та енергетики N 542 ( z1344-05 ) від 25.10.2005 ) Про затвердження Положення про порядок перевірки технічного стану внутрішніх електричних мереж у приватних будинках на відповідність вимогам Правил улаштування електрообладнання • • Акт перевірки https://1551.gov.ua/feedbac....de.jpg •
Дата: П′ятниця, 23.03.2018, 19:46 | Повідомлення # 9
Група: Адміністратор
Повідомлень: 351
Статус: десь вийшов
• Мін з питань ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ Наказ № 259 від 30.07.2010 р. Про затвердження Правил визначення норм надання послуг з вивезення побутових відходів Зареєстровано в Мін'ЮстУ 29.09.2010 р. за N 871/18166 http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0871-10 • •
Цей Кодекс встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.
Банкрутство юридичних осіб - ефективний засіб звернути стягнення боргу на виведені боржником активи та на особисте майно і кошти керівника і власників боржника: https://sycom.com.ua/bankrutstvo/
ТОВ "ІнТал" не несе відповідальності за інформацію, що розміщається іншими виданнями
у своїх інформерах, RSS, тощо.
На нашому сайті вони приводяться для інформування читача та для врахування ним
альтернативних думок та інших точок зору.