Автоматизація обліку для ЮО, ФО-П у м.Києві: БО, ПО, ОО та КО БО -бухгалтерський облік. ПО -податковий облік. ОО -оперативний облік. КО -кадровий облік.   В FIREFOX кирилиця працює не коректно (відображення в Iframe). Тимчасово користуйтесь іншим браузером    

    Пошуковики індексують сайти з урахуванням інформації на момент індексації (включаючи інформацію з RSS інших сайтів).
    Якщо Ви не знайшли обіцяної пошуковиком інформації в даний момент на сторінці, її можна подивитись в архівах RSS з інших сайтів, натиснувши на картинку  RSS-стрічки відповідної добірки на нашому сайті.











21.05.2012 • Чи зможе вітчизняна пошукова система конкурувати з Гуглом? (Новини Кіровоградщини)
  Шукайте інформацію за допомогою українського пошуковика    Українська шукалка

    Інформація, що нас зацікавила, розміщається у тематичних розділах, сторінках, на форумі нашого сайту та має практично постійні адреси.

Наприклад, все що стосується заробітної плати розміщається за адресами:
  Розділ 06. Облік заробітної плати
  Законодавство до Розділу "Облік заробітної плати"
  Інші Н-ПА та Роз'яснення до Розділу "Облік зарплати"

  Поточні матеріали » заробітна плата   (Коментарі, Проекти, інше)

Вітаємо Вас, Гість  Наша RSS-стрічка
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · ]  
  Шановний відвідувач!   Ваше повідомлення не залишиться непоміченим.   До вашої уваги: "мережевий етикет" та
  Ми раді поспілкуватись з Вами знову.  
   Правила  
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Лада, Лада_ukr  
Погомоніти (форум) » Інші питання » Різне » Подарки
Подарки
bartalame Дата: Середа, 30.06.2021, 15:55 | Повідомлення # 1
Група: Користувач
Повідомлень: 11
Статус: десь вийшов
Где заказывать подарки для друзей?
 
juliakotana Дата: Четвер, 01.07.2021, 13:19 | Повідомлення # 2
Група: Користувач
Повідомлень: 18
Статус: десь вийшов
Хочу вам посоветовать хороший магазин где можно купить деревянную статуэтку https://kupisuvenir.com.ua/category/iz-dereva/ там выбор приятно радует глаз, я часто покупаю подарки именно у них для своих близких. Считаю что много достойного действительно есть. Желаю вам у дачи с выбором.
 
 
artur290911 Дата: Четвер, 08.07.2021, 11:13 | Повідомлення # 3
Група: Користувач
Повідомлень: 26
Статус: десь вийшов
Я обычно спрашиваю у друзей, что им надо на подарок.
 
hmiconss Дата: П′ятниця, 09.07.2021, 06:56 | Повідомлення # 4
Група: Користувач
Повідомлень: 3
Статус: десь вийшов
Цитата artur290911 ()
Я обычно спрашиваю у друзей, что им надо на подарок.
Я теж запитую, вважаю, що краще дарувати практичний подарунок. Брат замовив нову модель Adidas continental https://idealsport.com.ua/adidas-continental-80/ Він фанат такого взуття, власне я теж) Це зручна обувка, яка ідеально підтримує ногу та не шкодить здоров'ю, так як в адідас все взуття ортопедичне і ноги не втомлюються. Я маю декілька пар цього бренду і дуже задоволений.
 
artur290911 Дата: Понеділок, 12.07.2021, 20:28 | Повідомлення # 5
Група: Користувач
Повідомлень: 26
Статус: десь вийшов
Мне вот сестра заказала на подарок кофеварку, говорит даже самую простую, просто без кофе не может, а варить в турке очень напряжно.
 
agura0314 Дата: Понеділок, 12.07.2021, 20:40 | Повідомлення # 6
Група: Користувач
Повідомлень: 17
Статус: десь вийшов
Цитата artur290911 ()
Мне вот сестра заказала на подарок кофеварку, говорит даже самую простую, просто без кофе не может, а варить в турке очень напряжно.

Кофеварка неплохой презент, особенно для тех, кто любит кофе. Есть как автоматические, так и ручные кофемашины. Цена будет зависеть от бренда, а также от параметров, которым отвечает аппарат. Я вот домой купил рожковую кофеварку, как на фото. Она легкая в пользовании и кофе получается отличный. Вот в интернет-магазине Деника кофеварка https://denika.ua/c....fevarki обойдется недорого. На сайте хороший выбор и цены адекватные. Также на все идет официальная гарантия, а по необходимости можно докупить гарантию на технику. Не вижу смысла переплачивать за технику, которую можно купить дешевле. 

 
NataZlata Дата: Вівторок, 27.07.2021, 00:07 | Повідомлення # 7
Група: Користувач
Повідомлень: 16
Статус: десь вийшов
А термокружку никто не знает, где взять ?
 
klimenkokostantin Дата: Вівторок, 27.07.2021, 00:10 | Повідомлення # 8
Група: Користувач
Повідомлень: 10
Статус: десь вийшов
Я термокружку дарила в прошлом году своему любимому. Долго искала, где бы купить красивую и отличного качества.  Нашла очень крутой интернет-магазин Военторг Killa, там просто огромный выбор термокружек  https://killa.com.ua/katalog/pohodnoe-snaryazhenie/termokrujki/  . Да и цены тут приятные. Я в этом магазине нашёл даже отличного качества палатки и карематы. Думаю, что в этом году подарю парню набор для похода такой.
 
samsolanasa Дата: П′ятниця, 06.08.2021, 13:17 | Повідомлення # 9
Група: Користувач
Повідомлень: 2
Статус: десь вийшов
Я хочу своей сестре подарить на день рождения плойку для волос, что скажете?
 
lomiri2020 Дата: П′ятниця, 06.08.2021, 13:19 | Повідомлення # 10
Група: Користувач
Повідомлень: 13
Статус: десь вийшов
Неплохая идея!
 
rabchekovaya Дата: П′ятниця, 06.08.2021, 16:36 | Повідомлення # 11
Група: Користувач
Повідомлень: 2
Статус: десь вийшов
Я считаю что это просто супер подарок) Я недавно сама себе сделала тоже. Мне лично важно что бы мои волосы всегда были красивые и ухоженные. По этому я покупаю качественные плойки для волос, у меня был утюжок для выпрямления, а потом мне захотелось еще делать себе завивку. У меня с этого интернет магазина плойка для локонов https://wmarket.com.ua/hair-curlers/ можете посмотреть какие там есть варианты.
 
artur290911 Дата: П′ятниця, 20.08.2021, 20:26 | Повідомлення # 12
Група: Користувач
Повідомлень: 26
Статус: десь вийшов
Учитывайте интересы виновника торжества. Вот моему младшему брату идеально подошла уличная стритвир одежда Я через интернет нашел классный вариант и прикупил целый комплект одежды. В этом магазине хайпового шмота нашел и себе несколько прикидов. Качество одежды тут высокое, что очень сильно радует. Посмотрите, возможно и своим друзьям тут сможете найти презенты.
 
ivaskinasnezana Дата: Четвер, 03.02.2022, 20:38 | Повідомлення # 13
Група: Користувач
Повідомлень: 19
Статус: десь вийшов
Хочу подкинуть Вам идею подарка в виде ювелирного украшения, ведь их любят носить все женщины. Чтобы точно угодить Вашей девушке, подарите ей pandora браслет и шарм - это будет очень романтично. Тем более, на данный момент это самый популярный бренд, у них великолепный ассортимент и приемлемые цены. Рекомендую..
 
chermik23 Дата: П′ятниця, 11.02.2022, 10:42 | Повідомлення # 14
Група: Користувач
Повідомлень: 34
Статус: десь вийшов
Купить ванную по низкой цене и с быстрой доставкой в Киеве лучше всего в магазине Санрум. Там широкий выбор ванн от лучших производителей https://sanroom.com.ua/
 
Kashtan Дата: Субота, 12.02.2022, 19:43 | Повідомлення # 15
Група: Користувач
Повідомлень: 5
Статус: десь вийшов
tik
 
vitiapalia2525 Дата: П′ятниця, 18.02.2022, 16:22 | Повідомлення # 16
Група: Користувач
Повідомлень: 10
Статус: десь вийшов
Замечательный подарок - солнцезащитные очки. Отличный выбор таких аксессуаров, в этом магазине 
https://raybanco.com.ua/
Заказывала себе и другу в подарок. Очень довольна хорошим качеством и выгодной ценой.
Советую заглянуть.
 
katjabreiner Дата: П′ятниця, 24.02.2023, 14:32 | Повідомлення # 17
Група: Користувач
Повідомлень: 2
Статус: десь вийшов
Добрий день
Мені здається, що тактичні рукавиці зараз буде хорошим подарунком. Вони теплі та зручні, підходять для тих, хто займається спортом, риболовлею, туризмом. Це ще дуже відмінна і потрібна річ для військових.
 
foxemen Дата: Субота, 04.03.2023, 16:09 | Повідомлення # 18
Група: Користувач
Повідомлень: 4
Статус: десь вийшов
Доброго дня, що подарувати дружині на восьме березня?
 
sserj418 Дата: Понеділок, 06.03.2023, 20:14 | Повідомлення # 19
Група: Користувач
Повідомлень: 1
Статус: десь вийшов
На день рождения жены обустроил всю ванную комнату в одном стиле, купил лейку для душа, шланг для душа, дозаторы, смеситель и тд, жене очень понравилось, если кого-то заинтересовало, покупал всё здесь https://fala.com.ua/
Відредаговано sserj418 - Понеділок, 06.03.2023, 20:14
 
eviktor463 Дата: Середа, 22.03.2023, 12:23 | Повідомлення # 20
Група: Користувач
Повідомлень: 33
Статус: десь вийшов
Дякую
 
Погомоніти (форум) » Інші питання » Різне » Подарки
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

  Розділи нашого форуму призначені:
   1. ПП «3 СОС. Бухгалтерія» - для користувачів ПП, які обрали застосунки,
      що працюють на основі та під управлінням Програмного Комплексу "InTal-Vision"   • Правила розділу
   2. Питання обліку в Україні - для бухгалтерської спільноти   • Правила розділу   та підрозділу "Автоматизований облік"
   3. Інші питання - для широкого загалу   • Правила розділу

                    Всі розділи форуму                 на сторінку відповідей на деякі питання

  Ctrl+F -пошук на сторінці         © ТОВ «ІнТал»   •   //intal.ucoz.ua   •   2009-2024   •   ind   •   Проверка тИЦ и PR   •     •   uCoz ТОП   •   ТОП  

  ТОВ "ІнТал" не несе відповідальності за інформацію, що розміщається іншими виданнями у своїх інформерах, RSS, тощо.
  На нашому сайті вони приводяться для інформування читача та для врахування ним альтернативних думок та інших точок зору.
 shukalka.com.ua  

Яндекс.Метрика
  • Поисковые системы. Ресурсы   • Поиск на карте   • Установка maps   • Ключи от Интернета  
  • search.ukr.net   • meta.ua   • search.i.ua   • links   • сайт
  • www.yandex.ua   • images.yandex.ua   • www.yandex.ru   • maps.yandex.ru   API   PHP-скрипт
  • www.google.com.ua   • www.google.com.ru   • www.nigma.ru   • go.mail.ru   • win.mail.ru
  • www.bigmir.net   • search.rambler.ru   • search.sweetim.com   • search.conduit.com
  • qip.ru   • search.qip.ru   • isearch.avg.com   • search.icq.com   • duckduckgo.com   • search-results.com