Автоматизація обліку для ЮО, ФО-П у м.Києві: БО, ПО, ОО та КО БО -бухгалтерський облік. ПО -податковий облік. ОО -оперативний облік. КО -кадровий облік.   В FIREFOX кирилиця працює не коректно (відображення в Iframe). Тимчасово користуйтесь іншим браузером    

    Пошуковики індексують сайти з урахуванням інформації на момент індексації (включаючи інформацію з RSS інших сайтів).
    Якщо Ви не знайшли обіцяної пошуковиком інформації в даний момент на сторінці, її можна подивитись в архівах RSS з інших сайтів, натиснувши на картинку  RSS-стрічки відповідної добірки на нашому сайті.











21.05.2012 • Чи зможе вітчизняна пошукова система конкурувати з Гуглом? (Новини Кіровоградщини)
  Шукайте інформацію за допомогою українського пошуковика    Українська шукалка

    Інформація, що нас зацікавила, розміщається у тематичних розділах, сторінках, на форумі нашого сайту та має практично постійні адреси.

Наприклад, все що стосується заробітної плати розміщається за адресами:
  Розділ 06. Облік заробітної плати
  Законодавство до Розділу "Облік заробітної плати"
  Інші Н-ПА та Роз'яснення до Розділу "Облік зарплати"

  Поточні матеріали » заробітна плата   (Коментарі, Проекти, інше)

Вітаємо Вас, Гість  Наша RSS-стрічка
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · ]  
  Шановний відвідувач!   Ваше повідомлення не залишиться непоміченим.   До вашої уваги: "мережевий етикет" та
  Ми раді поспілкуватись з Вами знову.  
   Правила  
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Лада, Лада_ukr  
Погомоніти (форум) » Інші питання » Різне » Вейп
Вейп
kykanasliva Дата: Середа, 08.06.2022, 10:56 | Повідомлення # 1
Група: Користувач
Повідомлень: 49
Статус: десь вийшов
На сьогоднішній день все більше людей схиляються у бік вейпу, це зручно, смачно та безпечно. І тут найголовніше – правильно визначитися з вибором рідини для вейпу. Особисто я довго експериментувала, перш ніж визначилася із вибором постачальника. Дуже рятує інтернет магазин hvmarket, багато цікавих смаків рідини для вейпінгу, в принципі, дивіться самі https://hvmarket.com.ua/g100852170-zhidkost-dlya-vejpa До того ж радує безкоштовна доставка при замовленні від 799 грн. Загалом, можу сказати точно, hvmarket – справжня знахідка для любителів безпечного вейпінгу)))
 
livshithjan Дата: Середа, 15.06.2022, 12:56 | Повідомлення # 2
Група: Користувач
Повідомлень: 6
Статус: десь вийшов
Потому что это действительно отличная альтернатива сигаретному курению. 
В вейпах во всяком случае можно убирать никотиновые добавки и переходить на безникотиновое курение. 
Сам пока что курю одноразовые вейпы. У меня электронная сигарета на 1800 затяжек покупал ее в днепровском магазине и обошлась она мне совсем недорого - под 300 гривен. Это вместе с стоимостью доставки Новой Почтой. По срокам доставки - привозят так же, как и до войны. Два-три дня и посылка в отделении НП.
 
alex_cash Дата: Середа, 19.10.2022, 09:13 | Повідомлення # 3
Група: Користувач
Повідомлень: 25
Статус: десь вийшов
Из всех вариантов курения я предпочитаю только кальян. Если вы тоже любите курить кальян дома, то советую купить табак для кальяна в интернет магазине Tobaccohouse. У них представлен отличный выбор качественных табаков известным марок по доступным ценам.
 
asetiorel Дата: Неділя, 23.10.2022, 14:49 | Повідомлення # 4
Група: Користувач
Повідомлень: 12
Статус: десь вийшов
Лікарі не рекомендують
 
MickeyMouse_01 Дата: Неділя, 20.11.2022, 19:31 | Повідомлення # 5
Група: Користувач
Повідомлень: 6
Статус: десь вийшов
Не погана пропозиція
 
top Дата: Вівторок, 29.11.2022, 08:25 | Повідомлення # 6
Група: Користувач
Повідомлень: 30
Статус: десь вийшов
купить табак для сигарет 1 кг https://tabaki.site
 
vi3665804 Дата: Неділя, 18.12.2022, 15:52 | Повідомлення # 7
Група: Користувач
Повідомлень: 21
Статус: десь вийшов
Я вам порекомендую очень классный магазин Hardsmoke https://hardsmoke.shop/electronnie-sigareti-pod.html , там вы найдете большой ассортимент электронных сигарет и жидкости для них . Покупать там очень выгодно и вы найдете себе все необходимое без проблем - я тоже себе там абсолютно всегда всю продукцию покупаю.
 
liuma1206 Дата: Четвер, 22.12.2022, 23:50 | Повідомлення # 8
Група: Користувач
Повідомлень: 5
Статус: десь вийшов
Як гадаєте якщо пару раз спробувати то звикну?
 
linalineva7 Дата: Середа, 10.05.2023, 11:39 | Повідомлення # 9
Група: Користувач
Повідомлень: 53
Статус: десь вийшов
Можете ли вы подсказать, где я могу купить качественную жидкость для вейпа? Я только начинающий вейпер и уже искал в разных магазинах, однако качество оставляет желать лучшего. Я также ищу разнообразие вкусов, тем не менее, не хотел бы тратить кучу денег на продукты низкого качества. Буду благодарен за любые советы и рекомендации по выбору хорошей жидкости для вейпа.
 
lermontovlermik Дата: Середа, 10.05.2023, 11:41 | Повідомлення # 10
Група: Користувач
Повідомлень: 50
Статус: десь вийшов
Я тоже являюсь пользователем вейпа уже несколько лет и знаю, как бывает сложно хорошую купить жидкость для вейпа https://vaperslab.com.ua/ru/jidkosti-dlya-elektronnyh-sigaret/ . Вот здесь ты можешь купить жижку любых вкусов и качества по приятным ценам. Хочешь нежный вкус десерта? Заходи на сайт и выбирай нужную жидкость. Или же тебе больше по душе классика, такая как табак? Опять же, сайт может предложить тебе много вариантов. Лично я пользуюсь жидкостями с этого сайта уже несколько месяцев и остаюсь довольным продуктом.
 
valetka583 Дата: Вівторок, 27.02.2024, 13:07 | Повідомлення # 11
Група: Користувач
Повідомлень: 30
Статус: десь вийшов
Давно якось задумався над тим, аби спробувати вейп, але ніяк не можу вирішити, де краще його придбати. В інтернеті купа магазинів, відгуки різні, і всі як на мене здаються непоганими. Але хочеться, звісно, не просто купити перший-ліпший, а отримати щось дійсно вартісне за свої гроші. Можливо, хтось з вас має досвід і може порадити місце з широким асортиментом, хорошим сервісом та адекватними цінами?
 
kilivivin Дата: Вівторок, 27.02.2024, 13:09 | Повідомлення # 12
Група: Користувач
Повідомлень: 11
Статус: десь вийшов
З особистого досвіду та відгуків моїх друзів-вейперів могу з упевненістю рекомендувати тобі магазин vape shop https://enjoy-smoke.com/ . Цей магазин має чудовий асортимент продукції для як новачків, так і для досвідчених користувачів. Купити вейп тут - це завжди вдалий вибір, оскільки вони пропонують не лише широкий спектр моделей, а й компетентну консультацію, щоб підібрати саме те, що найкраще відповідає твоїм потребам. Крім того, Enjoy Smoke має гнучку систему знижок, акції та програму лояльності для своїх клієнтів, що робить покупку ще більш приємною. Якщо шукаєш де купити вейп з гарантією якості, сервісом на високому рівні та за адекватними цінами, то точно варто звернути увагу на цей магазин.
 
globayang1 Дата: Четвер, 29.02.2024, 18:08 | Повідомлення # 13
Група: Користувач
Повідомлень: 4
Статус: десь вийшов
дякую
 
sunnyforum3 Дата: Вівторок, 30.04.2024, 11:52 | Повідомлення # 14
Група: Користувач
Повідомлень: 15
Статус: десь вийшов
Покупая кальяны и аксессуары в интернет-магазине Smokypanda, я всегда ощущаю, что мой приоритет - это не просто сделать покупку, а получить настоящее удовольствие от процесса. Их акцент на разнообразие товаров позволяет мне выбирать именно то, что соответствует моему вкусу и предпочтениям. Каждый предмет имеет свой неповторимый стиль и функциональность, поэтому на все 100% рекомендую купить кальян Киев. Я уверен, что мои друзья будут в восторге от моих новых приобретений! А еще их акции и скидки делают покупки еще более привлекательными.
 
Погомоніти (форум) » Інші питання » Різне » Вейп
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

  Розділи нашого форуму призначені:
   1. ПП «3 СОС. Бухгалтерія» - для користувачів ПП, які обрали застосунки,
      що працюють на основі та під управлінням Програмного Комплексу "InTal-Vision"   • Правила розділу
   2. Питання обліку в Україні - для бухгалтерської спільноти   • Правила розділу   та підрозділу "Автоматизований облік"
   3. Інші питання - для широкого загалу   • Правила розділу

                    Всі розділи форуму                 на сторінку відповідей на деякі питання

  Ctrl+F -пошук на сторінці         © ТОВ «ІнТал»   •   //intal.ucoz.ua   •   2009-2024   •   ind   •   Проверка тИЦ и PR   •     •   uCoz ТОП   •   ТОП  

  ТОВ "ІнТал" не несе відповідальності за інформацію, що розміщається іншими виданнями у своїх інформерах, RSS, тощо.
  На нашому сайті вони приводяться для інформування читача та для врахування ним альтернативних думок та інших точок зору.
 shukalka.com.ua  

Яндекс.Метрика
  • Поисковые системы. Ресурсы   • Поиск на карте   • Установка maps   • Ключи от Интернета  
  • search.ukr.net   • meta.ua   • search.i.ua   • links   • сайт
  • www.yandex.ua   • images.yandex.ua   • www.yandex.ru   • maps.yandex.ru   API   PHP-скрипт
  • www.google.com.ua   • www.google.com.ru   • www.nigma.ru   • go.mail.ru   • win.mail.ru
  • www.bigmir.net   • search.rambler.ru   • search.sweetim.com   • search.conduit.com
  • qip.ru   • search.qip.ru   • isearch.avg.com   • search.icq.com   • duckduckgo.com   • search-results.com