Автоматизація обліку для ЮО, ФО-П у м.Києві: БО, ПО, ОО та КО БО -бухгалтерський облік. ПО -податковий облік. ОО -оперативний облік. КО -кадровий облік.   В FIREFOX кирилиця працює не коректно (відображення в Iframe). Тимчасово користуйтесь іншим браузером    

    Пошуковики індексують сайти з урахуванням інформації на момент індексації (включаючи інформацію з RSS інших сайтів).
    Якщо Ви не знайшли обіцяної пошуковиком інформації в даний момент на сторінці, її можна подивитись в архівах RSS з інших сайтів, натиснувши на картинку  RSS-стрічки відповідної добірки на нашому сайті.











21.05.2012 • Чи зможе вітчизняна пошукова система конкурувати з Гуглом? (Новини Кіровоградщини)
  Шукайте інформацію за допомогою українського пошуковика    Українська шукалка

    Інформація, що нас зацікавила, розміщається у тематичних розділах, сторінках, на форумі нашого сайту та має практично постійні адреси.

Наприклад, все що стосується заробітної плати розміщається за адресами:
  Розділ 06. Облік заробітної плати
  Законодавство до Розділу "Облік заробітної плати"
  Інші Н-ПА та Роз'яснення до Розділу "Облік зарплати"

  Поточні матеріали » заробітна плата   (Коментарі, Проекти, інше)

Вітаємо Вас, Гість  Наша RSS-стрічка
[ · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS · ]  
  Шановний відвідувач!   Ваше повідомлення не залишиться непоміченим.   До вашої уваги: "мережевий етикет" та
  Ми раді поспілкуватись з Вами знову.  
   Правила  
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Лада, Лада_ukr  
Погомоніти (форум) » Питання обліку в Україні » Кадровий облік » Інші кадрові питання (Якщо ви не вирішили як назвати тему - пишіть тут.)
Інші кадрові питання
Лада Дата: Середа, 04.11.2009, 15:24 | Повідомлення # 1
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
Якщо ви не вирішили як назвати тему для питання - пишіть тут. Розберемось.

ПП «3 СОС. Бухгалтерія» - розробка та впровадження
 
Гість Дата: Неділя, 08.01.2012, 20:05 | Повідомлення # 2
Група: Гості





Разыскивается "Sedoi" :)
Здраствуйте, уважаемые сотрудники компании! Лада, помнится Вас я когда-то спутал с одним моим старым знакомым, с которым я долго вел оживленную дискуссию на сайте Дебет-Кредита. Хотелось бы ознакомиться с Вашей программой поближе (мои глаза не нашли на сайте демо-версии), и предложить свою помощь на добровольных началах (чем смогу). Сам являюсь разработчиком других программ, на жизнь хватает. Ваши секреты не будут раскрыты мною.
С уважением, Ваш коллега-разработчик Inkognito (также известен как "ewro").
Мой е-мейл: ewros@mail.ru
 
Лада Дата: Понеділок, 09.01.2012, 19:18 | Повідомлення # 3
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
Звернусь покищо як до Inkognito .
Яким чином Ви обрали саме цю тему? Признаюсь, кадри нам потрібні, але ми не пишемо про це, бо вимоги (тільки вони) у нас завищені .
Демо-версію вже не викладаємо, немає сенсу. Якщо діючому бухгалтеру дійсно потрібна програма, ми просто встановлюємо її. Сподобається, буде з нами співробітничати. Так, цей метод реклами дуже повільний, але, на нашу думку, досить чесний.


ПП «3 СОС. Бухгалтерія» - розробка та впровадження
 
Гість Дата: Четвер, 12.01.2012, 22:56 | Повідомлення # 4
Група: Гості





Отлично. В период годовой отчетности у меня и у Вас видимо времени немного. Дом-работа, работа-дом, и мягкая подушка.... :)
Может, есть рекламная продукция? Честно говоря Седой меня заинтересовал когда-то. Вот наконец-то решил заглянуть к Вам на огонек :)
Тему выбрал совершенно случайно, честно сказать очень трудно ориентироваться на сайте :(, поэтому если посчитаете нужным переместить - я не против.
В общем, специалист по какому направлению Вас интересует? Седой расскажет обо мне больше, я ему как-то представлялся. Да и оценить он меня уже вполне может.
П.С. нет, я не только языком умею работать, как ему показалось :))), не верьте ему :))). Много лет общался "вживую", проводил тренинги-обучения бухгалтеров и прочего учетного персонала, много общался с внутренним персоналом и внешними разработчиками учетных систем, руководителями и т.д. Можно сказать, профессиональный синдром "педагога" сформировался. Ни дня без общения! :)
 
Лада Дата: Понеділок, 05.03.2012, 10:09 | Повідомлення # 5
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
Цитата (Гість)
В общем, специалист по какому направлению Вас интересует? Седой расскажет обо мне больше, я ему как-то представлялся. Да и оценить он меня уже вполне может.

Inkognito, часу, як і раніше, обмаль, вибачте. Вгрузли в реалізацію наступної ідеї, і поточні справи не дають передиху.
Кортоко по суті розмови:
В нас нема чітких кордонів при розподілі функцій, але є чіткі домовленості про домінуючого у напрямі :)
А якісь підсумки робимо (оцінювати не беремось - багато прихованих факторів) по результату, а не по візитній картці та одежині.
Вас не зацікавило рішення про інтерактивний сервіс для перегляду Н-ПА.
Більше подобаються потуги на сайті ВРУ при рішенні цієї задачі ? Нарешті вони допетрали до цього, але не змогли реалізувати :)
Розшукувана Вами особа (Sedoi) не дуже вірить в альтруїстів, а я ніяк не можу переконати Sproba , що вони ще є
 
Гість Дата: Неділя, 18.03.2012, 00:38 | Повідомлення # 6
Група: Гості





Как мне это все знакомо, Вы даже не представляете :)
Все же мы коллеги, понимаем друг друга с полуслова.
А можно поподробнее про "сервис для перегляду Н-ПА"?
Насчет альтруизма... Вы не поверите, мои коллеги мне тоже порой не верят, что я работаю до глубокой ночи и по выходным :))
Впрочем я их не осуждаю - путь к профессионализму труден, и требует много времени, гораздо больше 8-м часов в день.
Все понимаю.... найдете меня под этим логином на всех бухгалтерских сайтах в темах автоматизации. Всеже это моя тема, и людям часто помагаю по возможности. А деньги, это не главное в жизни. И Ваши разделы форума это подтверждают.
Ваш коллега "Inkognito".
 
Лада Дата: Понеділок, 19.03.2012, 16:39 | Повідомлення # 7
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
Inkognito, Ви, мабуть, помітили зміни на сайті ВРУ за наші 300 тис.грн. на модернізацію сайту.
Таке враження, що програмісти сайту самі не користуються законами з цього сайту.
Досить не продумана реалізація. Навіть не можу сказати, що стало хоть чимось краще, а недоліків збільшилось.

Щодо нашого сервісу: мабуть, складнувато для пересічного читача.
Звичайно, ми знаємо про чисто споживацьке ставлення інтернет-спільноти до будь-яких розробок.
Не тільки дай безкоштовно, розжуй і ковтни. Найкраща оцінка - мовчання. Не гУдять, значить - пристойно.
Ми без ілюзій. Але якось не хочеться думати, що народ настільки лінивий, що жує тільки вже пережоване,
прихиляється - коли нахилять.

І ближче до тіла сервісу :) Приклади реалізації сервісу на сторінках сайту:
1 - Податковий кодекс України
2 - Закон № 2464-VI - Про збір та облік ЄВ на ЗОДСС.   Додатки 1 - 3 до постанов ПФУ

або пезпосередньо перегляд в повноекранному режимі:
1* - Закон № 2755-VI - ПКУ
2* - Закон № 2464-VI - ЄСВ
3* - Закон № 1058-IV - Про ЗОД пенсійне страхування

Думаю, скоро обляпають, бо досить яскраво показує не тільки дебілізм законотворців, лобіювання конкретних місць законів, а й пряму безграмотність виконавців.
Звичайно, мені з середини гидкіше за інших. Навмисне зробили в кольорах, щоб якскавіше було видно якість прийманих/коригуємих законів,
безглуздість та безграмотність правок, безвідповідальність виконавців.

Хотілось підкреслити: зі змісту можна попасти на конкретну статтю в обраному стані закону.
Більш того, при зміні стану закону читач залишається практично в тому ж місці, де читав, тобто можна бачити в кольорі як саме змінилась стаття (речення, слово) у порівнянні з іншою датою.

Звичайно є недоробки: наприклад, якщо розділ не має в стані змін раніше обраної дати, сервіс про це мовчить.
І налаштовувач підтягнути до рівня споживача :)
Можливо, ще доробимо, якщо зовсім руки не обважніють.
Але поки країна допре, що треба підтримувати життєздатність носіїв мізків, ідей, дати сенс їм передати напрацювання наступникам - могикани або втечуть або вимруть :(

Додавати та множити владопритримувачі не вміють, бо тільки віднімати та ділити навчені.


ПП «3 СОС. Бухгалтерія» - розробка та впровадження
 
Inkognito Дата: Понеділок, 19.03.2012, 23:37 | Повідомлення # 8
Група: Гості





Ну Вы же знаете, что они только воровать умеют. Культурных слов на них просто не хватает.
"Привалирование сущности над формой" давно забыто, если оно у них вообще когда-то было.
 
ІнТал Дата: П′ятниця, 23.03.2012, 10:47 | Повідомлення # 9
Група: Модератор
Повідомлень: 33
Статус: десь вийшов
Все таки хотілось почути думку фахівців відносно нашого сервісу по перегляду текстів (документів, законів).
Чи варто його розвивати далі (спец.редактор, розвиток інтерфейсу, є інші задумки для його використання).
Чи "ну його", бо ідея не варта клопоту?
З повагою, Sedoi.
Відредаговано ІнТал - П′ятниця, 23.03.2012, 10:50
 
Inkognito Дата: П′ятниця, 30.03.2012, 00:02 | Повідомлення # 10
Група: Гості





Sedoi, рад Вас видеть. Можете ссылку скинуть, где просмотреть этот сервис?
 
Лада Дата: П′ятниця, 30.03.2012, 09:53 | Повідомлення # 11
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
Inkognito, нарешті зрозуміла, чому Ви не зреагували на моє повідомлення - забагато моїх коментарів :)
Вже отримала взбучку за неякісне викладання своїх думок :(
Підкоригувала попереднє моє повідомлення.
Сервіс реалізовано в законах на нашому сайті (три посилання - вище). Вам доведеться їх проглядати ;))
Quote (Лада)
І ближче до тіла сервісу :) Приклади реалізації сервісу на сторінках сайту:
1 - Податковий кодекс України
2 - Закон № 2464-VI - Про збір та облік ЄВ на ЗОДСС. Додатки 1 - 3 до постанов ПФУ

або пезпосередньо перегляд в повноекранному режимі:
1* - Закон № 2755-VI - ПКУ
2* - Закон № 2464-VI - ЄСВ
3* - Закон № 1058-IV - Про ЗОД пенсійне страхування

На відповідних сторінках сайту є " Допомога ", як зручніше користуватись сервісом.
Суть реалізації - наявність "Змісту" і "Стану" для розміщеного тексту.

Будемо вдячні, якщо підкажете, де/що спростити/додокоментувати.


ПП «3 СОС. Бухгалтерія» - розробка та впровадження
 
Inkognito Дата: Понеділок, 02.04.2012, 00:16 | Повідомлення # 12
Група: Гості





1) Честно говоря глаза разбегаются при пользовании сервисом (1 и 2 ссылки) - много рекламы и анимации (сверху, снизу, слева и особенно справа).
По третьей ссылке, мне кажется, более удачное решение.
Как по мне:
- сервис должен открываться на новой вкладке, на которой не будет рекламы - только Закон.
- темно-зеленый цвет заголовков сливается с общим черным. Предлагаю заменить на другой, более яркий.
- обычно принято оставлять (для читабельности и для различных разрешений монитора) по бокам пустое место.

2) Мне не очень понятна цель сервиса. Привлечение новых клиентов? Удержание старых?
Кто будет платить и сколько за сервис? Кто вообще финансирует его разработку?
Честно говоря, заработать на нем (как мне кажется) не получится, по крайней мере он нигде не афишируется настолько широко, чтобы привлечь серьезные массы клиентов.
 
Лада Дата: Понеділок, 02.04.2012, 09:03 | Повідомлення # 13
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
Inkognito, Ви розглядаєте наш сайт в цілому. Я розумію так, що 1) та 2) більше стосується саме сайту.

Звичайно, якщо використовути сервіс як окремий комерційний проект,
тексти (закони, підручники тощо) можна розмістити на окремому сайті з відповідним оформленням, дизайнерськими рішенням, без реклами.
Це має сенс при вирішенні 2). А щоб приймати відповідне досить затратне рішення, треба оцінити перспективи власне сервісу у порівнянні з методом вирішення проблеми, наприклад, на сайті ВРУ.
Інших сайтів я поки не знайшла, де б піднімалось це питання (ЛігуЗакон поки не чіпаємо).
Дублювати бази законів без якоїсь родзинки чи зацікавленої сторони ми не плануємо.

Звичайно, ми розглядаємо цей сервіс як сервіс для користувачів нашим ПЗ в першу чергу.
Але не виключаємо можливість його продати/продавати.

P.S. Inkognito, дякую, мені Ви в основному відповіли, а от Sedo-му ні :) :(


ПП «3 СОС. Бухгалтерія» - розробка та впровадження
 
Лада Дата: Середа, 02.05.2012, 09:45 | Повідомлення # 14
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
На сайті Верховної Ради вже є порухи до кращого:
при виборі документа станом на іншу дату встановлює на початок тої ж сторінки на якій був Radost ,
але ще не завжди працює далі при прокрутці сторінки (принаймні в ІЕ).
Раніше втановлювало завжди на першу сторінку закону.

Будемо чекати поки ІТ-шники ВРУ зроблять схоже на наш сервіс.

P.S. 07.05.2012. Митний кодекс на сайті ВРУ вже зробили зі змістом Radost

P.S. 07.12.2012. Радість була передчасною :((
при виборі станом на іншу дату встановлює на початок документа - не осилили ІТ-шники ВРУ Skuka


ПП «3 СОС. Бухгалтерія» - розробка та впровадження
 
Inkognito Дата: Понеділок, 07.05.2012, 23:09 | Повідомлення # 15
Група: Гості





Заработался, простите.
Ну что Вам сказать... вроде неплохо. Другое дело сколько клиентов будут этим сервисом пользоваться? На этот вопрос Вам ответ более отчетливо виден, чем мне. Соответственно и решать, развивать ли его дальше - Вам.
П.С. Лада, Вы уже и админ на сайте "Бухгалтер911", но я не видел там рекламы (или хотя бы упоминания) разрабатываемого Вами продукта, не говоря уже о других сайтах. Не буду задавать каверзных вопросов, видимо на то есть причины.
 
Лада Дата: Вівторок, 08.05.2012, 08:30 | Повідомлення # 16
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1473
Статус: десь вийшов
Цитата (Inkognito)
Ну что Вам сказать... вроде неплохо. Другое дело сколько клиентов будут этим сервисом пользоваться?

Ви - комерціалізований альтруїст :)) Виходите зі степені їх комерційності, я так зрозуміла?

Цитата
П.С. Лада, Вы уже и админ на сайте "Бухгалтер911", но я не видел там рекламы (или хотя бы упоминания) разрабатываемого Вами продукта, не говоря уже о других сайтах. Не буду задавать каверзных вопросов, видимо на то есть причины.

Трохи перебільшено:
Не зовсім, скоріше, зовсім не адмін на "911". Мій позитив там - це створення розділу "Другие программы автоматизации учета". Нагадування про нас - у повідомленнях форуму та тема "Програма обліку для київських підприємств".

На інших форумах ми теж присутні, але вони менш цікаві, гірше організовані, менш демократичні, зі своєю специфікою та контингентом, інше.

Реклами не вішаємо, бо "задрала всіх реклама" (як і "холодний дозвін"), та і з кадрами "напряг". Для такого комплекту треба нестандартний підхід.
 
Inkognito Дата: Вівторок, 08.05.2012, 20:41 | Повідомлення # 17
Група: Партнер
Повідомлень: 12
Статус: десь вийшов
Когда-то был просто альтруистом :), когда работал на государство. После нескольких месяцев без ЗП, и поиском новой работы (сопровождавшейся на собеседованиях прямым текстом "Что ты можешь нам дать? Почему именно ты? А докажи-покажи-расскажи что нам будет какая-то выгода от тебя?") и правда коммерческая жилка (читайте "понимание отдачи") действительно появилась. Что впрочем не мешает мне в свободное время заниматься альтруизмом :)))
Ну раз уж Вам цена вопроса не важна :), отбросим эти бумажки :)
Ок, думаю смогу кое-что сделать для Вас :)
 
ІнТал Дата: Середа, 09.05.2012, 14:16 | Повідомлення # 18
Група: Модератор
Повідомлень: 33
Статус: десь вийшов
Quote
Ок, думаю смогу кое-что сделать для Вас :)

Inkognito, заінтригували... з цього місця - детальніше, краще в особисті повідомлення чи на пошту.
 
Inkognito Дата: Четвер, 10.05.2012, 23:35 | Повідомлення # 19
Група: Партнер
Повідомлень: 12
Статус: десь вийшов
Ответил в личку.
 
ІнТал Дата: П′ятниця, 11.05.2012, 09:54 | Повідомлення # 20
Група: Модератор
Повідомлень: 33
Статус: десь вийшов
Прочитав, написав.
Відредаговано ІнТал - П′ятниця, 11.05.2012, 10:49
 
Погомоніти (форум) » Питання обліку в Україні » Кадровий облік » Інші кадрові питання (Якщо ви не вирішили як назвати тему - пишіть тут.)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

  Розділи нашого форуму призначені:
   1. ПП «3 СОС. Бухгалтерія» - для користувачів ПП, які обрали застосунки,
      що працюють на основі та під управлінням Програмного Комплексу "InTal-Vision"   • Правила розділу
   2. Питання обліку в Україні - для бухгалтерської спільноти   • Правила розділу   та підрозділу "Автоматизований облік"
   3. Інші питання - для широкого загалу   • Правила розділу

                    Всі розділи форуму                 на сторінку відповідей на деякі питання

  Ctrl+F -пошук на сторінці         © ТОВ «ІнТал»   •   //intal.ucoz.ua   •   2009-2024   •   ind   •   Проверка тИЦ и PR   •     •   uCoz ТОП   •   ТОП  

  ТОВ "ІнТал" не несе відповідальності за інформацію, що розміщається іншими виданнями у своїх інформерах, RSS, тощо.
  На нашому сайті вони приводяться для інформування читача та для врахування ним альтернативних думок та інших точок зору.
 shukalka.com.ua  

Яндекс.Метрика
  • Поисковые системы. Ресурсы   • Поиск на карте   • Установка maps   • Ключи от Интернета  
  • search.ukr.net   • meta.ua   • search.i.ua   • links   • сайт
  • www.yandex.ua   • images.yandex.ua   • www.yandex.ru   • maps.yandex.ru   API   PHP-скрипт
  • www.google.com.ua   • www.google.com.ru   • www.nigma.ru   • go.mail.ru   • win.mail.ru
  • www.bigmir.net   • search.rambler.ru   • search.sweetim.com   • search.conduit.com
  • qip.ru   • search.qip.ru   • isearch.avg.com   • search.icq.com   • duckduckgo.com   • search-results.com